9. listopadu 2018 Novinka - Train Sim World

TSW a DLC v přípravě ?

Při procházení souborů z TSW jsem narazil na velice zajímavý soubor, který obsahoval cesty k různým DLC. Některá jsou již venku a jiná možná teprve vyjdou. Ostatně v daném souboru, který je starý od července tohoto roku je i LIRR (dlc, které vyjde již 15. listopadu). Pokud jsou DLC opravdu reálná a v přípravě, potom se můžeme těšit na Leeds - Manchester či Rostock, BR 182, BR 294, atd... Součástí DLC jsou i nějaké nové scénáře a bez LIRR DLC to dělá ještě dalších 12 DLC minimálně v přípravě. Ve finále se může jednat pouze o 2 DLC (tratě), které budou obsahovat vozový park. Ostatně seznam si můžete prohlédnout na přiloženém obrázku.

Diskuse k článku [1 komentářů]

7. listopadu 2018 Novinka - Train Sim World

TSW LIRR v předprodeji

Již příští týden (tedy 15.11.) vyjde nové DLC pro Train Sim World a tím je Long Island Rail Road. No a jak tomu bylo i u předešlých DLC i tohle si můžete předobjednat za zvýhodněnou cenu 24 euro.. Pokud tedy o tomto DLC přemýšlíte, potom je to jasná volba, protože nová DLC nejsou většínou ve Vánočních akcích na Steamu v akci a prodávají se za plnou cenu. Zvýhodněná cena může znovu nastat maximálně někdy v průběhu příštího roku. Osobně mám na tohle DLC spadeno.

Diskuse k článku [1 komentářů]

7. listopadu 2018 Novinka - Train Sim World

NEC TSW vs NEC TS2018

Na youtube je velmi zajímavé video, které porovnává trať NEC z TSW a TS2018. Při pohledu na video to vypadá jako by verze pro TSW byla srovnatelná s pohledem reálného strojvedoucího. Musím uznat, že některé místa vypadají opravdu hezky a rozdíl mezi TS2018 a TSW je znatelný. Otázkou je, která verze je, co se objektů týče, více realitě, protože některé modely vypadají v každé verzi rozdílně. Ostatně můžete to z videa posoudit sami.

Diskuse k článku [4 komentářů]

26. října 2018 Novinka - Train Sim World

TSW - Long Island Rail Road DLC

DTG oznámilo další DLC pro TSW. Tentokrát se podíváme do samotného New Yorku. Jedná se o nejfrekventovanější trať v americe. Během jednoho roku přepraví přes 90 miliónů pasažérů. LIRR obsluhuje více než 700 souprav denně. Trať pro TSW bude o délce 42 mil a bude obsahovat 26 stanic. Podle přiložených obrázků na domovské stránce to vypadá na opět vydařené DLC. Jen doufám, že souprav bude po trati jezdit opravdu hodně a nedopadne to stejně jako předchozí DLC, kde na provoz narazíte při volbě service režimu jen zřídka. DTG zatím neprozradilo datum vydání, ale věřím, že se dočkáme během 14ti dní a to pravděpodobně opět ve čtvrtek. Kromě tohodle DLC jsou v přípravě ještě další 2 (zda budou do konce tohoto roku ví jen samotní autoři).

Diskuse k článku [7 komentářů]

26. října 2018 Novinka - Train Sim World

TSW Tools - co můžeme čekat ?

Čím více informací ohledně nástrojů pro TSW se dere na svět, tím začíná být hra zajímavější. Unreal Engine 4 je totiž kompletní engine, ve kterém můžete dělat různé modifikace pro TSW. Co takhle nádražní budovy, kde můžete otevřít dveře a klidně se tam projít ? Nebo výtahy na některých stanicích... Ale to není vše. Můžeme se dočkat místo vlaků i autobusů či fungujících aut.
Dokážu si představit mise ve stylu - na trati je nějaká porucha, nalož lidi do autobusu a dovez je na další stanici před odjezdem vlaku. Nebo dostaneme v misi servisní vozidlo a pojedeme lokomotivu třeba nastartovat, atd... Možnosti budou téměř neomezené a osobně se na různé modifikace velmi těším.

Diskuse k článku [0 komentářů]

25. října 2018 Články - Train Sim World

TSW editor - otázky a odpovědi

Minulý měsíc DTG prozradilo, že by mohl editor vyjít někdy v prosinci tohoto roku. Nebude se jednat o finální verzi, ale zatím o betu. No a s tímto oznámením vznikla i spousta dotazů od komunity. Matt si udělal čas a na nejčastější dotazy se pokusil odpovědět. Nutno brát určité věci s rezervou, protože známe DTG a když řeknou, že při spuštění editoru tam nebude nějaká funkce tak tam nebude zřejmě nikdy (stačí si vzpomenout na multiplayer, který taktéž neměl být při spuštění a už to budou téměř 2 roky). Pokud Vás tedy zajímá co s editorem bude či nebude možné udělat, potom si můžete originál přečíst tady. Přeloženou verzi najdete při kliku na nadpis... [více »]

Autor:
Diskuse k článku [1 komentářů]

27. září 2018 Články - Train Sim World

Train Sim World - Editor

Vypadá to, že se ještě tento rok dočkáme velmi milého překvapení pro Train Sim World. Téměř po dvou letech čekání totiž autoři spustí Open Betu TSW editoru. Ostatně je k tomu celý článek. Pro neangličtináře se pokusím daný rozhovor alespoň přibližně přeložit. Ostatní si můžou přečíst originál. Přeložená verze se zobrazí při kliku na nadpis tohoto článku. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [0 komentářů]

1. června 2018 Novinka - Train Sim World

Train Sim World (PC/XBOX/PS4)

Konec spekulacím. Vypadá to, že na verzi Train Sim World 2019 obsahující 3 tratě bylo přeci jen něco správného i když to byl původně vtip. TSW se zřejmě dočkal své finální verze, která půjde na všechny platformy a bude k dispozici i na plackách. Hra bude obsahovat skutečně 3 tratě (v podstatě ty co už jsou venku a za které jsme normálně zaplatili. Jsem zvědav zda bude cena simulátoru srovnatelná jako 3 samostatné tratě + jádro. Za mě momentálně velké zklamání pokud jde skutečně o to velké oznámení. Stejně jako většina nespokojených na FB jsem očekával minimálně editory a nebo multiplayer. Nu což, můžeme čekat, že se nám hra 24. července přejmenuje jen na klasický TSW.

Diskuse k článku [2 komentářů]

1. června 2018 Novinka - Train Sim World

Dneska velké oznámení

Dovetail Games si na dnešní odpoledne či podvečer připravili nějaké větší oznámení, které se má týkat právě jejich Train Sim World simulátoru. Na různých fórech kolují spekulace, že se bude jednat o ohlášení editoru či multiplayeru. Někteří si myslí, že půjde jen o další DLC a dokonce někdo i zavtipkoval stylem... Train Sim World 2019 (3 routes included :)) Mnozí doufají, že se nebude jednat o oznámení pro XBOX. Dneska spekulace skončí a zůstane jen nadšení a nebo zklamání. Ať už tak či tak, večer v 18 hodin jejich času (což je našeho tuším 19h) se to dozvíme na jejich twitch Streamu.

Diskuse k článku [0 komentářů]

13. března 2018 Novinka - Train Sim World

TSW NEC odloženo

Tak to vypadá, že 15.3. se nového DLC pro TSW nedočkáme. Autoři se rozhodli datum vydání posunout o neuvěřitelných 5 dní, protože během testování našli ještě nějaké chyby. Nové datum vydání je tedy plánováno na 20.3.. Teď je jen otázkou, zda bude tohle DLC opravdu bez chyb a nebo jen chtějí uměle prodloužit předprodej, protože to moc nejde. Osobně jsem také přemýšlel zda je stále podporovat nákupem dalších DLC, když hra obsahuje tolik chyb a opravy se nějak nehrnou. Místo oprav se tlačí další a další DLC. Nakonec jsem se rozhodl autory podpořit a NEC jsem si předobjednal. Tak jen doufám, že to pořádně vyladí.

Diskuse k článku [1 komentářů]