2. března 2003 Download - Ostatní

Steam Locomotive Simulator 4.0

Někdy v listopadu nebo prosinci loňského roku jsem Vás informoval ohledně nové verze freeware testovacího simulátoru Steam Locomotive Simulation ve verzi 3.1 (6MB). Oficiálně tahle verze vyšla v červnu loňského roku. Téměř po 9ti měsících si pro nás autoři připravili další verzi tohoto simulátoru. Jedná se o verzi 4.0 (9MB). Nová verze potřebuje ke svému chodu Direct X9. Minimální konfigurace není známa, ale doporučená je Pentium 4 na 1,3 Ghz, nebo nějaký jiný podobný procesor, nVidia Geforce 3 nebo obdobně kvalitní grafická karta. Po instalaci Vám ukousne cca. 60 MB na Vašem disku. Veškeré novinky se dočtete v readme.txt, který se nachází uvnitř archivu.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [3 komentářů]

2. března 2003 Download - Ostatní

Trains

Pamatujete si na stařičký freewarový Loco Comotion ? Pokud si jej dobře pamatujete, potom víte, že nebyl doveden do konce. Dneska tady mám pro Vás připravenou obdobnou hru, taktéž freeware. Po grafické stránce nevypadá nejhůře, ale po zvukové stránce ji může konkurovat kde jaká blbost, protože zde zvuk není :( Pokud Vám absence zvukového doprovodu nevadí, potom se pusťte do downloadu onoho 500kb balíčku.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

2. března 2003 Novinka - Train Simulator

Trať Linie27

Na této stránce si můžete stáhnout kromě nové verze tratě Neubrandenburg i kvalitní a čerstvě dokončenou tramvajovou trať s označením Linie27. Má představovat jednu z linek berlínských tramvají. Ponechme stranou realitu. Pokud se ale chcete projet po hezké tramvajové lince (21 zastávek v jednom směru) městem, které by mohlo klidně být české, pak neváhejte a stahujte. Ve 13,2 MB velkém samorozbalovacím archivu si stáhnete nejen vlastní trať, ale i základní aktivity a tramvaj T6. Pro finální instalaci potřebujete základní tratě MTS. Žádné speciální rozšíření (XTracks) není třeba. Díky Honzo za info.

Diskuse k článku [2 komentářů]

2. března 2003 Novinka - Ostatní

Train Tracking

Při prohlížení různých stránek na internetu jsem narazil na další zajímavou vláčkovou hru. Jedná se o Train Tracking. Hra se normálně prodává za 10 liber. Na homepage jsou k vidění screeny ze hry. Pokud Vás hra podle obrázků navnadí a budete se cítit na download, potom můžete sáhnout po 5ti megové demoverzi.

Diskuse k článku [0 komentářů]

2. března 2003 Novinka - Train Simulator

Stahnout nebo nestáhnout sergeje ?


Pokud se stále rozhodujete zda si stáhnout onen 30ti megový balík sergeje, pak mám pro Vás připravené 3 obrázky, které by Vás měly přesvědčit o downloadu. Ostatně i na IRC byly první dojmy z tohoto sergeje zajímavé. V balíčku se nacházejí 2 modely, pohled z kabiny a dokonalé ozvučení. Model sergeje je opravdu na vysoké úrovni. No a abych pořád jen nežvatlal jak je tenhle model skvělý, tak ještě jednou zveřejním link kde ho najít.

Diskuse k článku [0 komentářů]

1. března 2003 Novinka - Train Simulator

Sergej v nové verzi

Vyšla nová verze Sergeje pro Microsoft Train Simulátor. Trošku mě zarazila velikost modelu, která je neuvěřitelných 30 MB. Pokud se povede sehnat model i do lokálního downloadu, pak jej zde určitě najdete. Nedočkavci můžou stahovat na homepage. Díky Maxi za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

28. února 2003 Novinka - Ostatní

Plna verze RAA

Do rukou se mi dostala plná verze hry Rails Across America v české verzi, kterou na náš trh dodává firma CD Projekt v edici výhodná cena. Cena je opravdu výhodná, protože tahle vláčková strategie, připomínající mix her Rail Baron, 1830 a Railroad Tycoon 2, stojí jen směšných 499,-. Jak vůbec tahle hra vypadá? Co od ní může obyčejný hráč očekávat? Vyplatí se vůbec do téhle hry investovat? Na všechny tyhle otázky a samozřejmě i na mnohé další, najdete odpovědi v nedělní recenzi téhle hry, protože se jí kouknu na zoubek :)

Diskuse k článku [0 komentářů]

28. února 2003 Novinka - Train Simulator

Další trať pro MSTS

Na jedné stránce jsem našel další zajímavou trať pro MTS. Zajímavá je i co se velikosti týče, protože nepřesahuje 20ti MB hranici. Podle screenu na homepage vypadá trať opravdu pěkně. Mimochodem o této trati jsem tu už jednou psal, ovšem teď je k downloadu i nový patch, tak pokud ještě trať nemáte, můžete si stáhnout všechno, ostatní využijí jen patch.

Diskuse k článku [0 komentářů]

24. února 2003 Novinka - Train Simulator

Zajímavý addon

Na Německém serveru The Train je k mání další zajímavý addonek pro MTS. Jedná se o Hallenser Innovationszug hned ve dvou verzích. První je pro majitele placeného addonu ProTrain 2 a druhá je pro nemajitele tohoto addonu. A v čem se vlastně tyto 2 verze liší ? Jen ve velikosti. Nemajitelé si stáhnout 12 MB soubor, majitelé jen 8 MB soubor. Tak už neváhejte a pusťte se do downloadu.

Diskuse k článku [0 komentářů]

23. února 2003 Download - Train Simulator

Košičan

A pro všechny fanoušky souprav je zde připraven consist Expresu Košičan.

Autor:
Celý článek » | download [1 KB] | Diskuse k článku [9 komentářů]