9. března 2017 Download - Ostatní

The Railway UE4 - signal DEMO

Na Unreal Enginu 4 nám vznikají velice zajímavé projekty co se vláčků týče. Dneska si ukážeme jeden z nich. The Railway UE4 bude vlaková hra, ve které se vžijete do role několika osob (strojvedoucí, signalista a kdo ví co ještě). Autor momentálně do světa vypustil DEMO modulu signalisty, který ma za úkol ovládat určitý úsek tratě a na něm řídit vlakovou dopravu. Na mnohých železnicích je to role umírající zejména s příchodem plné automatizace. Takže alespoň díky této hře si budete moci postát v budce, která má několik táhel na ovládání návěstidel. Berte v potaz, že se jedná pouze o hratelnou ukázku. Vlak není vůbec nascriptován a tak netuší, že se má na návěstidle stůj zastavit. Je to jen ukázka jak to bude všechno ve finále fungovat. Pokud si tuto hříčku z Unreal Engine 4 chcete vyzkoušet, potom Vás čeká 600 MB downloadu. Některým může postačit pouze ukázkové video. Osobně to vidím jako velice nadějný projekt a jsem zvědav jak bude vypadat další verze. (na lokálním downloadu je připravena poslední revize 4, někteří s ní mají problém a proto je lepší třeba sáhnout po revizi 2, která je k downloadu tady).

Autor:
Celý článek » | download [618.6 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

3. ledna 2017 Download - Ostatní

Simulatore di Treno 5.02

Poslední verze tohoto simulátoru se datuje do roku 2014. Téměř mrtvě se tvářící simulátor se opět hlásí o slovo a autor vypustil do světa novou verzi s označením 5.02. Připomenu jen, že Simulatore di Treno je italský komerční simulátor, který si můžete na pár minut vyzkoušet. Osobně jsem to zkoušení vzdal s každou další verzí, protože jsem většinou nestihl ani pořádně rozjet lokomotivu a hra zahlásila, že časový limit dema vypršel. Nevím zda je teď limit delší. Každopádně pokud chcete tento italský simulátor vyzkoušet, potom je DEMO připraveno k lokálnímu downloadu. Co se na hře změnilo jsem pořádně nedohledal, co je ovšem viditelná změna je velikost downloadu (v 5.01 - 200 MB a tahle verze má přes 300 MB). Bohužel kolikrát to bohužel není o velikosti. Upozorním jen, že hra je kompletně v italštině. Poslední anglická verze tohoto simulátoru byla pod označením 2.02 (zřejmě pro veliký zájem o hru se dál anglická verze netvořila).

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [376.6 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

5. května 2014 Download - Ostatní

Simulatore di Treno 5.01

Autor italského vlakového simulátoru s názvem Simulatore di Treno vydal v tichosti další verzi, která zvedla velikost souboru o 100MB. Bohužel na domovské stránce projektu se mi nepodařilo zjistit, co všechno je v této verzi nové a co všechno bylo opraveno z verze 5.00. Jediná informace, která je na stránce čitelná je podpora od autora, protože verze 5.01 obsahuje pár chyb a autor je opravil v malém updatu, který odeslal svým zákazníkům přes email. Každopádně pokud Vás předchozí verze zaujaly a patříte mezi fanoušky tohoto simulátoru tak přechod na verzi 5.01 je zcela zdarma. Pokud si simulátor chcete jen vyzkoušet a zjistit o co vlastně jde, tak je k dispozici DEMO, které je potom možné odemknout sériovým číslem. To Vám bude odesláno na email po zaplacení. V předchozích verzích bylo demo omezeno na 2 - 3 minuty hraní. Jak je tomu v této verzi zatím nevím, protože jsem DEMO netestoval. O případné postřehy z testování se můžete podělit v diskusi.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [227.3 MB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

10. května 2013 Download - Ostatní

Suspension Railroad Simulator 2013 DEMO

Už jsme tady měli spoustu různých vlakových simulátorů, ale tenhle zatím ne. Jedná se o simulátor nadzemních souprav, které jsou zavěšeny na kolejnici. Trošku to připomíná lanovou dráhu, ale je to spíše taková tramvaj. Mezi městy to asi nenajdete, ale tuším, že nějaké německé město tuhle dráhu skutečně má. Jako ochutnávku Vám můžu nabídnout video a pro ty, které video zaujme tak je připraveno i hratelné DEMO, které si můžete vyzkoušet. Plná verze hry v anglickém jazyce potom stojí $25. Tu si můžete zakoupit tady.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [171.4 MB] | Diskuse k článku [3 komentářů]

20. února 2012 Download - Ostatní

Simulatore di Treno 5.00

Web tohoto simulátoru vypadá po většinu roku mrtvý, bez aktualizací s tím, že jednou za čas se ukáže nová verze tohoto simulátoru. Stává se tak pravidelně jednou za rok a tento rok není ničím jíný. Autor opět vypustil Simulatore di Treno ve verzi 5.00. Jedná se o italský vlakový simulátor, který je volně ke stažení pouze jako demo. Pokud by jste chtěli mít plně funkční simulátor tak je potřeba zadat legálně získané sériové číslo. Majitelé předešlé verze 4.XX mají tento update zdarma. Demo je navíc časově omezeno... předešlé verze fungovali tak minutu až dvě. Jak je na tom tahle verze zatím nevím, ale pokud se jej odhodlá někdo vyzkoušet tak se o tuto zkušenost může podělit v diskusi.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [156.2 MB] | Diskuse k článku [4 komentářů]

3. září 2011 Download - Ostatní

Bus & Cable Car Simulator DEMO

Venku je konečně hratelné DEMO onoho zabugovaného Bus & Cable Car Simulatoru z prostředí San Francisca a to dokonce v anglické verzi!! V demu si můžete vyzkoušet jízdu autobusem... co jiného by jste taky čekali. Město je kompletní, ale hra je omezena na pouhé 2 hodiny hraní. Navíc hra neumožňuje uložení pozic (alespoň tak je to psáno). Demo o velikosti 2 GB můžete stahovat jak z lokálního downloadu tak i z dalších mirrorů. Oficiálně je demo ke stažení na 3 části z megaupload (rozhodl jsem se tyto 3 části zachovat, kdyby jste si to chtěli ten download rozložit). Mirror z megaupload můžete stahovat tady: část první (700 MB), část druhá (700 MB), část třetí (600 MB).
Rapidshare mirror: část první (700 MB), část druhá (700 MB), část třetí.
Z lokálního downloadu najdete další odkazy při kliku na nadpis článku.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [700 MB] | Diskuse k článku [3 komentářů]

14. června 2011 Download - Ostatní

Update - Subway Scramble

Update
Při rozkliku na nadpis nebo na celý článek se dostanete k možnosti downloadu verze z direct2drive. Jejich verze funguje 100%. Velikost downloadu přes 100MB je dána tím, že uvnitř instalátoru je i kompletní DirectX.
Už Vám bylo smutno po nějaké logické vlakové hře ? Jestliže ano, potom se můžete začít radovat, protože je tady Subway Scramble. Jedná se o logický rychlík, kdy ovládáte soupravy metra. Nesedíte jako strojvedoucí, ale pohled je spíš situován se shora, kdy vidíte kompletní síť, kterou musíte obhospodařovat... ano něco jako dispečer. Každý pasažér je zabarven do nějaké barvy, která určuje cílovou stanici (stanice jsou taktéž zabarveny). Každá souprava metra má 3 vozy a do každého vozu můžete naložit pouze jednoho pasažéra. Ti se postupně na nástupištích hromadí, takže je jen na Vás jak rychle zvládnete stanice vyčistit a splnit misi. Misí je samozřejmě několik a na výběr je i několik velikých měst od New Yorku po Moskvu. K downloadu Vám nabízím plnou verzi hry, která je omezena časovým limitem 1 hodiny hraní.

Autor:
Celý článek » | download [8.6 MB] | Diskuse k článku [8 komentářů]

18. ledna 2011 Download - Ostatní

Simulatore di Treno 4.05

Malým pravidlem se stalo, že každý rok vyjde jedna nebo dvě nové verze tohoto italského vlakového simulátoru Simulatore di Treno. Poslední verze nese označení 4.05. Co přináší za novinky od poslední verze autor nezveřejnil. Důležité ale je, že se jedná o placenou hru. K downloadu je opět pouze demo (ona je to i finální plná verze hry), které je potřeba pro plné fungování odemknout pomocí sériového čísla, které získáte za malý 50ti eurový poplatek. Demo je skutečně hodně omezené... tak hodně, že v některých případech ani nevyjedete ze stanice a už se hra ukončí, proto je dobré zvážit, zda se Vám vyplatí tento 118MB balíček vůbec stahovat a instalovat. Na druhou stranu za vyzkoušení nic nedáte.

Autor:
Celý článek » | download [113 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

25. února 2010 Download - Ostatní

MHD Simulator 2009 - DEMO

I když se nejedná o aktuální novinku tak tenhle simulátor si zde zaslouží být. Jak samotný název napovídá bude se jednat o simulátor MHD. Už dříve stejný autor vypustil simulátor MHD, kde se jezdilo busem, tentokrát dostanete do rukou tramvaje. A když simulátor tak se vším všudy. Na začátku si koupíte soupravu a pak už jen postupujete od lehčí obtížnosti po těžší, delší linky. Je nutné jezdit na čas, zastavovat na správném místě ať můžou lidé čekající na zastávce v klidu nastoupit a hlavně dodržovat předpisy. A proč tu o tomto simulátoru píšu ? K dispozici Vám dávám na vyzkoušení DEMO verzi, kterou můžete najít tady (130 MB). A pokud by Vás hra zaujala tak je možné ji zakoupit za 5 dolarů nebo je možné investovat do papírového magazínu SCORE ve kterém je možné plnou verzi tento měsíc najít a to s ještě dalšíma hrama. Plná verze potom obsahuje:
* 11 tramvajových linek k prozkoumání
* 7 tramvají k osahání
* 10 až 15 hodin zábavy k jednomu dohrání hry
* 4 sociální skupiny lidí k převezení
* 96 textur u každého člověka, které dohromady vytváří živoucí město
* přes 100 zajímavých krajin
* 43 typů silnic, kolejí, chodníků apod.
* 37 zastávek
* využití nejnovější knihovny DirectSound pro dokonalé ozvučení
Takže neváhejte a tenhle povedený český kousek vyzkoušejte. Vžijte se do role tramvajáka a zkuste si to sami :) [více »]

Autor:
Diskuse k článku [9 komentářů]

5. února 2010 Download - Ostatní

Simulatore di Treno 4.04

Po nějaké době je tady opět shareware verze italského vlakového simulátoru Simulatore di Treno a to s číslem 4.04. Poslední verze 4.03 je už více jak rok stará a tak autor na novější verzi trošku zapracoval a jde to znát i na velikosti, která se téměř zdvojnásobila. Jedná se sice o plnou verzi hry, ale je zamčená a momentálně i zřejmě časově omezená. CO si pamatuji z předchozích dílů tak se člověk nestihl ani pořádně rozjet a po opuštění nádraží to zahlásilo, že časový limit vypršel. Takže přeci jen je dobré popřemýšlet zda Vám těch skoro 100 MB stojí za stahování při možnosti hraní na 30s (nevím, můžu se plést a autor mohl hru prodloužit).

Autor:
Celý článek » | download [88.7 MB] | Diskuse k článku [3 komentářů]