14. ledna 2008 Download - Rail Simulator

Rail Simulator USA Trailer

Kuju vypustilo do světa trailer pro americkou verzi Rail Simulátoru, která by se měla na pultech obchodů ukázat už v těchto dnech. Trailer vypadá povedeně, ale můžete si z něj povšimnout, že si sebou i tato verze nese nějaké ty bugy. Například záběr na nádraží, kde se to hemží pasažéry, kteří i přes zavřené dveře nastoupí. Krom toho evropská a americká verze spolu zatím nejsou kompatibilní, stane se tak až po prvním patchy na kterém Kuju usilovně pracuje. Obě verze zatím potřebují rozdílný DevTools pack.

Autor:
Celý článek » | download [17.4 MB] | Diskuse k článku [12 komentářů]

21. září 2007 Download - Rail Simulator

Rail Simulator video - editor v akci v2

Na oficiální stránce Rail Simulátoru je ke stažení nové téměř 9 minut dlouhé video o velikosti 55 MB. Video ukazuje editor hry v akci, kdy se během hraní jedním klikem dostanete do editoru, upravíte si všechno potřebné co pokračujete a ve finále pokračujete dále. Všechno to na videu vypadá opravdu snadně a to je pro komunitu důležité. Jakékoliv složité věci rychle odradí. Nadšencům a čekatelům na Rail Simulátor mohu toto video jen doporučit. Stáhnete jej při kliku na download pod tímto článkem.

Autor:
Celý článek » | download [55.3 MB] | Diskuse k článku [6 komentářů]

19. srpna 2007 Download - Rail Simulator

Rail Simulator teaser

O téměř dokončeném Rail Simulátoru jsem Vás informoval v páteční novince která přinesla i několik nových screenů. Nebyl sem asi daleko od pravdy, že Kuju a EA rozjíždí reklamní kampaň, protože po screenech přichází první reklamní video, které Vám ukáže pořádně hru v pohybu. Video si můžete stáhnout přímo z lokálního serveru při klik na slůvko download pod tímto článkem nebo přímo z oficiální stránky.

Autor:
Celý článek » | download [10.4 MB] | Diskuse k článku [3 komentářů]

5. března 2007 Download - Rail Simulator

Další video z Rail Simulatoru

V říjnu loňského roku předvádělo Kuju jejich Rail Simulátor na jedné akci v Leipzigu. Na své domácí stránce dokonce zveřejnili video ukázku. Jejich 16ti MB video o délce 3 minut ukázalo kratičký sestřih. Serveru Zug Simulator se podařilo získat na této akci 36ti minutovou video ukázku a to i s komentářem. Velikost videa, vzhledem k jeho délce, je směšných 30 MB. Pravdou je, že kvalita není zrovna ideální, navíc je celý průběh předváděčky snímán pomocí kamery z LCD, ale i tak určitě stojí za podívání. Já osobně se začínám na tuto hru čím dál víc těšit. Video si můžete stáhnout tady. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [0 komentářů]

17. února 2007 Download - Rail Simulator

Rail Simulator v akci (VIDEA)

Nejdříve jsme tady měli foto report z různých akcí a teď tady mám pro Vás připraven video nášup. Všechny 4 videa mají jednu vadu a tou je zvuk... není totiž žádný. Začneme tím největším mackem a tím je 130MB video v celkem dobré kvalitě natočeno serverem 4gamer , kde téměř v 5ti minutách můžete vidět Rail Simulátor v akci. Zejména supravu DB101 a HST. Zároveň je zde ukázáno i ono přepínání mezi hrou a editorem, kde můžete vidět přádání několika dalších modelů. Krom toho video pochází z jezdné z prvních verzí, takže si můžete všimnout nedostatku nepřítomnosti trolejí a elektrická loko tak jezdí asi na solární panely :) Zajímavě vypadají i lidé na nástupišti, věechno dokonale animované, akorát to má zatím malou vadu na kráse a tím je mizení lidí přímo z nástupiště. Snad Kuju nástup a výstup ještě doladí. Další 3 videa najdete pří kliku na políčko více nebo na samotný nadpis článku.

Autor:
Celý článek » | download [117.3 MB] | Diskuse k článku [4 komentářů]

8. května 2006 Download - Rail Simulator

Editor tratí pro Rail Simulator (video)

Autoři Rail Simulatoru vypustili konečně první obrazové informace ohledně jejich editoru tratí. Místo několika screenům, které Vám nemusí mnoho prozradit, dali přednost minutu a půl dlouhé video ukázce, ve které můžete vidět jak snadno půjdou pokládat koleje a editovat již existující část. Musím uznat, že vše vypadá opravdu hodně snadně a jsem zvědav jaká bude finální podoba tohoto editoru i s modelováním terénu, které ve video ukázce zatím nenajdete. Podrobnější informace o editoru můžete najít tady. Video ukázku (wmv) si můžete stáhnout přímo z lokálního downloadu při kliku na download pod tímto článkem.

Autor:
Celý článek » | download [14.5 MB] | Diskuse k článku [2 komentářů]