13. června 2008 Novinka - Trainz Classic

Trainc Classic 3 tento měsíc v prodeji

Jak to tak vypadá, Auran se nás rozhodl zásobovat každý rok novým dílem Trainz Classic. I když předchozí verze obsahovala hned dva díly (od toho i 2 různé tratě) třetí pokračování obsahuje pouze ono třetí pokračování. Trainz Classic 3 se tak začne prodávat už tento měsíc a to za cenu téměř 30 australských dolarů. A co v této třetí edici vlastně najdeme ? Trať z roku 1960 ze Settlu do Carlishe. Trať na které se budete prohánět parním a dieselovým vozovým parkem zastoupeným 10ti modely. Samozřejmostí je i editor tratí a terénu ve kterém si můžete jednoduše udělat novou nebo editovat existující trať. Mě osobně tohle třetí pokračování nechává chladným, ale fanoušci se určitě o jeho prodejnost postarají.

Diskuse k článku [12 komentářů]

10. března 2008 Novinka - Trainz Classic

Trainz Classic 3

Vydávání her na díly se zdá být velice populární. Jen nevím zda se Auran rozhodl správně vydávat jejich Trainz také na díly. Ještě před vánoci k nám doputoval díky firmě CD Projekt Trainz Classic obsahující rovnou 2 díly. Auran ale nelení a již brzy by měl vydat další díl z této série obsahující trať SETTLE - CARLISLE. Screeny i další informace si můžete prohlédnout na homepage projektu. Zda se i Trainz Classic 3 dostane k nám je zatím ve hvězdách. Ostatně už předešlý dvojdíl nepatří zrovna mezi oblíbené série a mnoho hráčů dává stále přednost TRS 2006.

Diskuse k článku [1 komentářů]

12. prosince 2007 Novinka - Trainz Classic

Trainz Classic jde do obchodů

Dlouhé čekání na Trainz Classic je konečně za námi. Hra se totiž v tomto týdnu dostane na pulty obchodů po celé republice a to v pěkné velké DVD krabičce. DVD obal obsahuje tlustý počeštěný manuál a DVD s českou verzí hry. O veškerý překlad a distribuci u nás se postarala již dobře známá firma CD Projekt. Celková cena tohoto balení 699,- Kč.

Diskuse k článku [18 komentářů]

2. října 2007 Novinka - Trainz Classic

Trainz Classic odložen

Po nedávném týdenním odložení Rail Simulátoru přišla i smutná zpráva od firmy CD Projekt. Připravovaný projekt Trainz Classic potkal totiž stejný osud akorát doba odkladu je o něco delší a to až na měsic listopad. Trainz Classic bude obsahovat kromě dvou kompletních tratí, velkého jizdního parku i český překlad veškerých textů ve hře jak jsme už za dobu vycházení Trainz her u firmy CD Projekt zvyklí. Z dobře vypadajícího začátku měsíce října na simulátory se tak stal měsíc čekající.

Diskuse k článku [7 komentářů]

26. září 2007 Novinka - Trainz Classic

Trainz Classic nebo Railways ???

Vydání hry Trainz Classic se blíží, oznámené datum je stále 4. října 2007. U nás se tato hra bude prodávat pod názvem Trainz Classic, ale v jiných obchodech ji můžete najít také jako Trainz Railways. Nenechte se proto zmást pokud na tento název někde narazíte. Jedná se o stejný produkt obsahující stejné prostředí. Jediný rozdíl v Trainz Classic najdete v UK verzi, kde jsou úplně jiné tratě jaké nám přinese verze u nás. Hra bude opět v češtině o kterou se postará firma CD Projekt.

Diskuse k článku [0 komentářů]

23. srpna 2007 Novinka - Trainz Classic

Trainz Classic v předprodeji

Jak to tak vypadá tak se v říjnu dočkáme rovnou dvou simulátorů. Prvním z nich je Rail Simulator, který se k nám dostane 5. října 2007 za cenu 1250,- a druhým z nich je Trainz Classic od Auranu, který vyjde 4. října 2007 a je jej možné už teď koupit v předprodejí za cenu 699,-. A co vlastně Trainz Classic přinese?
Flexibilní signalizační systém v kabině, tlumiče čelních reflektorů, funkční výstražná světla na lokomotivě, vlakem ovládané zvuky, světla a závory na železničních přejezdech, nové zvukové funkce pro lepší znázornění elektrické trakce, nové funkce silnic umožňující jednosměrné a víceproudové silnice, předělaný silniční provoz, včetně funkčních světlometů, vylepšené možnosti uživatelského rozhraní, vylepšené možnosti pro tvorbu mise.
Trainz Classic bude obsahovat 2 tratě (2 edice) po kterých se budete moci prohánět a ze kterých budete moci používat veškeré objekty pro své vlastní tratě. Ostatně nemusím připomínat, že další stovky tratí i objektů si budete moci stáhnout různě po internetu a hlavně z planet Auran. Hra bude obsahovat české titulky o které se postaral CD Projekt.
Oba simulátory budou fungovat pod systémem Windows XP, 2000 a zřejmě i Win98 a ME.

Diskuse k článku [4 komentářů]

2. listopadu 2006 Novinka - Trainz Classic

Downloady funkční

Trošku sem se popral s downloady a z 99% by měly být všechny downloady funkční. Nefungují akorát screeny a downloady, které obsahují za otazníkem v linku rovnou číslo jako např: xxx_screeny.php?222. Problém s tímto scriptem řeším a doufám že se jej podaří brzo vyřešit. Tímto dnem začínám opět pravidelnější aktualizace. Omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo, ale je potřeba plnit i jiné povinosti. Díky všem za trpělivost při čekání.

Diskuse k článku [5 komentářů]