9. září 2011 Download - ZD Simulator

Kovel - Kiverci 1.2

Trať Kovel - Kiverci pro freeware ZD Simulator 4 se dočkala nové verze 1.2. Vzledem k tomu, že download z ruské stránky byl pro mě noční můrou (stáhlo se to celé až na 17 pokus), rozhodl jsem se i tuto verzi umístit jako lokální download. Původně placená trať je teď momentálně zdarma, ale zahrát si ji můžou pouze majitelé placené verze ZD Simulatoru (alespoň tak je to uvedeno v infu).

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [82.6 MB] | Diskuse k článku [5 komentářů]

31. července 2011 Download - ZD Simulator

ZD Simulator - Kovel - Kiverci 1.1

S novou verzí ZD Simulátoru 4.4 přichází i nová verze tratě Kovel - Kiverci. Ani zde autoři nezveřejnili seznam oprav či novinek i když velikost downloadu je 86 MB. Kovel - Kiverci je trať určená zejména pro platící zákazníky ZD Simulatoru. Pro ostatní se zpřístupní pouze preview verze, kde se můžete podívat jak daná trať vypadá. Tuto trať si můžete stáhnout přímo z lokálního downloadu.

Autor:
Celý článek » | download [82.5 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

8. července 2011 Download - ZD Simulator

Kovel - Kiverci

Pro ZD Simulator 4.3 tady máme jednu novou reálnou trať o délce 70 km a to přímo z Ukrajiny. Trať má 2 módy. Prvni je takzvaný freeware mód ve kterém se můžete maximálně podívat jak trať vypadá. Druhý mód je simulační, řídící a v tomto módu si můžete trať i projet. Druhý mód ovšem nefunguje pro free hráče... tzn. hráči, kteří nechtějí zaplatit za ZD Simulator. Cena ZD Simulatoru je 6 dolarů. Postup je následující, zaplatíte 6 dolarů na jeden účet a přijde Vám autentizační kód. Ten vložíte to ZD Simulatoru a pošlete jej i emailem na adresu: sib2217@zdsimulator.com.ua. Obratem, až autor prověří zda jste za simulátor skutečně zaplatili, dostanete číslo pro spuštění dané tratě. Velice zajímavý způsob jak nalákat lidi na zakoupení ZD Simulátoru. Jen mě děsí fakt, že platit se může i v dolarech, ale hra je celá v ruštině.

Autor:
Celý článek » | download [95.9 MB] | Diskuse k článku [2 komentářů]

30. května 2011 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 4 - Kharkov - Poltava

Na stránkách ZD Simulatoru autoři zveřejnili onu trať, která je součástí hry. Zveřejnili ji jako verzi 1.0 což znamená, že postoupila z testovací verze do dokončené verze. Download o velikosti 34 MB si můžete stáhnout i z tohoto lokálního downloadu. Změn asi nebude mnoho, protože co jsem obě tratě velikostně porovnával tak je tam rozdíl v 1 MB. Po rozbalení tratě doporučuji složku tratě přejmenovat na nějaký rozumný název, který potom zapíšete i do onoho ini souboru co je součástí ZD Simulátoru jinak se Vám trať nenačte. Druhé řešení je přepsat již existující trať v ZD Simulátoru 4 touto.

Autor:
Celý článek » | download [30.9 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]