7. ledna 2012 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 4.8.5 update

Verze 4.8.4 se ještě pořádně na tomto serveru neohřála a autor vypustil verzi 4.8.5, ve které opravuje několik málo chyb. Stejně jako u předešlé verze upozorňuje, že sluneční efekty (východ, západ slunce apod...) se sice zobrazují správně, ale mise tomu zatím nejsou přizpůsobeny. Radí tedy ať zatím nemažete verzi 4.8.3 dokud nesjedná nápravu. Krom toho konečně nemusíte stahovat znovu celý balík, ale je k dispozici malý update.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [805 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

16. října 2011 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 4.7.4 update

Další malý update pro ZD Simulátor, který stále drží verzi 4.7 a doplňuje ji číslicí 4. Update jde aplikovat pouze na verzi 4.7.3, kterou je možé stáhnout z lokálního downloadu. Jako vždy popis novinek nechám na Leonellovi, který se tomuto simulátoru věnuje. Já jen znovu dodám, že se jedná o freeware simulátor, ze kterého si můžete udělat i placenou verzi tím, že zaplatíte $11. Placená verze má ještě několik dalších zajímavých funkcí. Samozřejmě free verze neni nijak časově omezena a funguje po celou dobu.

Leonell:
takže si řekněme co bylo změměno.
- doplněno pískování ve VL80T - to už minule :)
- opraveny chyby alfa kanálu - taky už minule :)
- odstraněn limit počtu záznamů v REF souboru*
- oprava některých vážných chyb při zpracování scénářů
- přidán adresář Traffic a REF soubor pro definici sestav vlaků
- vylepšený multiplayer

* REF soubor v třetím bodu se týká tratí a jejich stavby, v něm se definuje objekt jako kombinace DMD meshe a denní a noční textury. Zřejmě tam původně bylo nějaké omezení.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [15.3 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

2. října 2011 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 4.7 - 4.7.2 update

Autor freeware ruského simulátoru ZD Simulator vypustil novou verzi s označením 4.7.2. Tentokrát vypustil i update, takže stáhnutí nebylo tak komplikované. K dispozici mám pro Vás tedy jen update, protože verzi 4.7 je možné stáhnout přímo z lokálního downloadu. Co se novinek týče, k tomu se určitě zase vyjádří Leonell, který se tomuto simulátoru věnuje pečlivěji. Jen dodám, že simulátor pracuje ve dvou módech, freeware a placený, kdy v placeném se otevřou ještě další funkce.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [631.1 KB] | Diskuse k článku [4 komentářů]

31. července 2011 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 4.3 - 4.4 update

Polovina letních prázdnin se zdá být docela rušná. Nejdříve nová verze OpenTTD, potom OpenRails a teď tady máme ještě novou verzi ZD Simulatoru 4.4. Tentokrát autoři novinky nenapsali, ale vzhledem k velikosti updatu, cca 1MB, se dá předpokládat, že novinek není mnoho. Spíš bych to viděl na opravu nějaké chyby. Update funguje pouze na verzi ZD Simulator 4.3. Nemajitelé verze 4.3 budou muset stáhnout celý balík (270 MB) verze 4.4. Jen připomenu, že ZD Simulator je z části free a z části placený simulátor. Pro platící zákazníky (cena $6) je připraveno několik dalších možností ve hře a to včetně další tratě... později i funkčního editoru na tvorbu tratí.

Autor:
Celý článek » | download [911.4 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

8. července 2011 Download - ZD Simulator

ZD Simulator update 4.2 - 4.3

Dočkali jsme se dalšího updatu ruského simulátoru ZD Simulator. Update o velikosti 50 MB opravuje opět několik chyb, přidává další podporu apod... Stahovat jej můžete přímo z lokálního downloadu.
Update funguje i na placenou verzi hry, do které přidává ještě další možnosti, ke kterým nemají ostatní přístup. Placenou verzi hry si můžete pořídit velice snadno a ani není drahá, stojí krásných 6 dolarů což si myslím není mnoho na to jaký simulátor dostanete. Kromě toho později platící hráči dostanou i funkční editor. Otázkou je zda bude editor i v angličtině. Pro správné fungování updatu je pořeba vlastnit ZD Simulátor ve verzi 4.2.

Autor:
Celý článek » | download [54.5 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

14. listopadu 2009 Download - ZD Simulator

ZD Simulator 3.31 patch

Autoři ZD Simulatoru vydali patch, který upravuje verzi 3.3 na verzi 3.31. Už podle velikosti patche (70km) můžete tušit, že změn mnoho nebude a je tomu tak. Ostatně ony změny se týkají akorát toho, že odebrali z menu test instalaci pro loco a test instalaci pro trať Kyiv-Kazatin2. Update si můžete stáhnout přímo z lokálního downloadu.

Autor:
Celý článek » | download [69.5 KB] | Diskuse k článku [2 komentářů]