21. července 2012 Download - Run8 Train Simulator

Run8 TS a multiplayer

Autoři Run8 Train Simulátoru vypustili v pořadí již druhé video, které má tentokrát ukazovat multiplayer v akci. Zrovna moc té akce v daném 12 minutovém videu neuvidíte, ale je hezké, že se s multiplayerem počítá. Celá 12ti minutová ukázka je jen jízda vlaku včetně několika minutového rozjezdu. Občas se ozve vysílačka a při potkání druhé vlakové soupravy (tedy jiný hráč, protože jde o multiplayer) naskočí na screenu i nějaké další příkazy. To se odehrává snad 4 minuty před koncem videa. Během video ukázky můžete pozorovat i zajímavý jev, nikam nevedoucí přejezdy... Video ukázku si můžete stáhnout na homepage nebo z lokálního downloadu. Z homepage to má jednu nevýhodu, musíte se registrovat na jejich fórum. Datum vydání tohoto simulátoru je stále stanoveno na 17. srpna. Jakou formou bude hra vypuštěna je zatím utajováno.

Autor:
Celý článek » | download [141.6 MB] | Diskuse k článku [4 komentářů]

16. července 2012 Download - Run8 Train Simulator

Run8 Train Simulator - video1

Autoři připravovaného Run8 Train Simulatoru vypustili do světa první video, kde je možné konečně poprvé vidět tento simulátor v pohybu. Mě osobně to zatím nějak na zadek neposadilo, ale koleje mají hezké, to musím uznat. Celé mi to zatím připadá jako by hra využívala engine z Rail Simulatoru (ostatně právě tvůrci z Rail Simulatoru a TrainMaster 4 simulátoru se podílejí na tvorbě tohoto simulátoru). Přes veškeré PR řečičky ohledně realističnosti nebylo ve videu nic extra ukázáno. Ba navíc lze ve videu pozorovat jisté chyby (hra ma být za měsíc venku). Kola vagónů levitují nad kolejema, signalizace taktéž levituje. Jediné co lze ve videu pozorovat za zajímavý prvek je právě daná možnost dispečera, kdy si můžete nastavit celý potřebný úsek tratě.
Příští video by mělo podle autorů obsahovat ukázku z multiplayeru. Jsem nesmírně zvědav jak se s tímto autoři poperou.
Samotné první video si můžete stáhnout na homepage projektu nebo z lokálního downloadu. Má to krásných 90 MB a délka této video ukázky je 7 minut. Za celých 7 minut se celkem nic zajímavého na videu nestane, jen prostě koukáte na projíždějící dlouhou (opravdu dlouhou) nákladní vlakovou soupravu. Jaký to nechalo dojem na Vás ? Klidně se podělte v diskusi.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [90.9 MB] | Diskuse k článku [1 komentářů]