17. března 2023 Download - Train Sim World

TSW 3 - BR 628 unlocker

Poslední DLC přineslo v jízdním řádu i extra vrzstvu pro připravovanou jednotku BR 628 (měla by být součástí DLC, které bude k dispozici přístí týden od TSG). Pokud nechcete čekat až do vydání daného DLC, potom si vrstvu s jednotkou BR 628 můžete odemknout již teď. Ke správné funkčnosti budete potřebovat DLC Dresden Chemnitz ze kterého čerpám právě dieselovou jednotku BR 612.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [8.6 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

17. března 2023 Download - Train Sim World

TSW 3 - walls a out of bounds remover 1.0.5

Nové DLC, nová aktualizace populárního módu, který odstraňuje neviditelné stěny na trati a nenutí Vás využívat jen předem definovaný koridor. Zaručuje Vám tak volnější pohyb. Jen je dobré zdůrazdit (i když to říkám při každé aktualizaci), že se odstraní opravdu pouze neviditelné stěny. Blokace v podobě keřů, plotů, ohrad, zábradlí, apod... zůstanou stále neprůchozí. Je tedy nutné najít na mapě místo, kde není kolem tratě žádný plot či řada keřů, apod... Součástí balíčku je i odstranění Out of Bounds hlášky, která Vás vždy bez varování poslala do menu hry. Mod nevyžaduje nic extra, funguje pouze na tratích které vlastníte.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [14.3 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

17. března 2023 Download - Train Sim World

TSW 3 - mastery unlocker 1.0.9

Pro poslední DLC je k dispozici taktéž mastery v podobě overlay. Livery decals bylo k dispozici již dříve, takže bylo do balíčku přidáno v době vydání. Teď jsem tedy aktualizoval balíček i o overlay, které přináší ohňostroj pro poslední DLC. Mod nevyžaduje nic extra, funguje jen na tratích které vlastníte (tedy co se overlay týče). Pro livery editor funguje na vše, protože decals jsou součástí samotného jádra hry. Balíček obsahuje všechny předchozí mastery věci.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [71.7 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

9. března 2023 Download - Train Sim World

TSW 3 - Steam Special Unlocker v1.0.2

Při poslední aktualizaci tratě Penzance Truro Rivet změnil jména formací, které se načítají pro jejich připravovaný Steam Special. Datum vydání tohoto balíku je zatím neupřesněno (dá se očekávat tento měsíc). Pro nedočkavce je tedy k dispozici opravená verze unlockeru, který Vám odemkne servisy, které budou k dispozici až po vydání právě Steam Special. Nutné říci, že unlocker vyžaduje Spirit of Steam DLC, dále právě Penzance Truro a Edinburgh Glasgow. Unlocker neobsahuje speciální scénáře, které budou k dispozici při vydání DLC.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [29 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

8. března 2023 Download - Train Sim World

TSW 3 - mastery unlocker 1.0.8

Nový update pro TSW 3 přinesl opět nové decals pro TSW 3, tentokrát se jedná o Mastery pro připravované DLC MML. Vzhledem k tomu, že je to již součásti hry, tak můžete dané decals využívat již nyní. Overlay pro toto nové DLC bude k dispozici až po vydání finálního DLC. Balíček obsahuje všechny předchozí mastery a nevyžaduje nic extra kromě samotného TSW 3 (minimálně decals budete mít hned všechny). Overlay se aktivují jen pro DLC, které vlastníte.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [71.2 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

28. února 2023 Download - Train Sim World

TSW 3 - Unlimited layers and SPAD

Dostal jsem hodně dotazů o předěláni této utilitky i pro XBOX GamePass PC verzi. I přestože předchozí verze fungovala bez problému, tak jsem zjistil, že pro mnohé hráče je problém přejmenovat .exe soubor TS2Prototype-WinGDK-Shipping.exe na TS2Prototype-Win64-Shipping.exe a potom zpět. Funkčnost je tedy stejná jako v předchozí verzi, ale je přidána podpora pro TS2Prototype-WinGDK-Shipping.exe (tedy detekci tohoto souboru). Jásat můžou tedy i uživatelé právě GamePass verze (XBOX PC verze). Majitelé předchozí verze Steam a Epic verze nemusejí tuto verzi stahovat znovu (funguje jak pro TSW 2 tak i pro TSW 3, protože .exe soubor je pořád stejný).

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [8.3 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

24. února 2023 Download - Train Sim World

TSW 3 - walls a out of bounds remover 1.0.4

Jste milovníky volného pohybu a nechcete být omezováni jen na koridor, který pro Vás DTG připravilo ? Potom je tahle modifikace určená právě pro Vás :) Mnozí již vědí o co se jedná, ale pro nováčky připomenu, že modifikace odebere neviditelné stěny z tratě, které Vám brání v pohybu mimo vyznačený koridor. Nevztahuje se na mosty, kteře, stromy, ploty, apod... Jedná se čistě o prázdná místa, kde je vždy neviditelná stěna. Krom toho modifikace obsahuje i OutofBounds remover, který Vás vždy nepříjemně a bez upozornění vyhodil do hlavního menu hry. Teď si vždy každou trať můžete užít naplno :) Modifikace funguje na zatím všechny doposud vydané tratě a nevyžaduje nic extra. Vždy funguje jen na DLC které vlastníte.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [14.2 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

24. února 2023 Download - Train Sim World

TSW 3 - mastery unlocker 1.0.7

Trochu se spožděním, ale přece jen je to tady :) Ostatně jak jsem již minule psal, ono nějakou dobu trvá, než se ke mě dostanou názvy souborů, které je potřeba vytvořit a modifikovat, protože jsem momentálně rezignoval na to, že bych DTG podporoval v jejich nenažraných praktikách vydávání DLC jedno za druhým a vůbec neřešit chyby ve hře (stačí když něco hráčům slíbíme a ono se to DLC prodá skoro samo... později se zapomene a jedeme znovu :) . Každopádně právě teď je pro Vás k dispozici Mastery Unlocker verze 1.0.7, kterýá obsahuje decals pro novou trať NewYork - Trenton, zárověň overlay pro tu stejnou trať. No a aby toho nebylo málo (přeci jen core soubory se aktualizují všem... i těm, kteří pouze vlastní TSW 3), tak v core souborech se schovává i decals pro připravovanou německou trať Niddertalbahn, které je Vám samozřejmě díky této modifikaci k dispozici. Balíček obsahuje i všechny předešlé mastery a nevyžaduje nic extra (všechny decals jsou k dispozici všem co vlastní TSW 3). Overlay se aktivuje jen vždy na DLC, které vlastníte.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [70.8 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

20. února 2023 Download - Train Sim World

TSW 3 - Acela services unlocker

Dnešní update pro TSW 3 přinesl do jízdního řádu tratě Boston Provenance vrstvu pro připravované DLC Acela Express (tuším že ma vyjít zítra. Extra vrstva přidává do této tratě hned několik servisů, které bude možné hrát. No a protoře je extra vrstva pro jízdní řád vlastně k dispozici tak je zde tato modifikace, který Vám tyto extra Acela servisy zpřístupní. Ke správné funkčnosti budete potřebovat pouze onu samotnou trať. Acela Express jsem přiřadil loko ACS-64. V jízdním řádu nové servisy poznáte jednoduše, všechny totiž začínají Acela Express :) Připomínám, že modifikace neobsahuje nový model ani extra scénáře, které budou s DLC k dispozici.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [18.4 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

28. ledna 2023 Download - Train Sim World

Steam Special unlock v1.0.1

Update v1.0.1
Nedopatřením jsem vynechal 2 osobní vozy a tím nefungovala jedna formace správně. Změnil jsem soubor na v1.0.1, která přidává 2 chybějící vozy a opravuje správnost údajů pro parní vlak na informačních tabulích (před tím to ukazovalo, že se souprava pouze z jednoho osobního vozu, teď už je správná hodnota 5).

Rivet připravuje pro TSW 3 DLC s názvem Steam Special. Datum vydání zatím neznámo, ale už teď jsou extra soubory v již existujících tratích (ty od Rivetu). Jedná se o tratě Edinburgh Glasgow a Penzance Truro. Tahle modifikace Vám odemkne extra servisy pro tyto 2 DLC. Pro správnou funkčnost je potřeba vlastnit Spirit of Steam DLC a obě DLC pro které je tato modifikace určena. Co tato modifikace neobsahuje jsou extra scénáře, které s DLC taktéž přijdou. Pokud jste nedočkaví a chcete si Steam Special DLC (tedy alespoň servisy) vyzkoušet již teď, potom je tato modifikace určena právě pro Vás.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [27.7 KB] | Diskuse k článku [1 komentářů]