12. dubna 2022 Download - Train Sim World

TSW 2 - Out of Bounds a Wall remover 1.8

K novému DLC samozřejmě nesmí scházet i volnost pohybu a proto je zde připravena aktualizované verze balíčku, který odstraňuje neviditelné stěny na trati. Díky tomu se můžete dostat i do lokací, které jsou normálně nepřístupné. Balíček obsahuje i modifikovaný soubor, který spouští OutOfBounds - což je trigger, který Vás okamžitě hodí bez nějakého varování přímo do menu hry. Samozřejmě by autoři mohli zapracovat na mnohem lepší verzi, která by zapla odpočet a dala by Vám čas se vrátit do herní zóny. Každopádně s touto modifiakací si hlavu s OutOfBounds lámat nemusíte :) Jako vždy funguje na všech doposud vydaných tratích.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [12.9 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

12. dubna 2022 Download - Train Sim World

TSW 2 - Mastery Unlocker 3.5.1

Venku je nové DLC a sním i Mastery Unlocker ve verzi 3.5.1. Protože se nejedná o nic extra, ale pouze o Overlay pro nové DLC, tak jsem ponechal verzi 3.5 s tím, že jsem jen dodal Overlay. Pro nové DLC se tak můžete těšit na cirkus. Balíček obsahuje i předešlé mastery. Modifikace nevyžaduje žádné extra DLC. Mastery bude tedy fungovat pouze na tratích, které vlastníte.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [42.7 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

9. dubna 2022 Download - Train Sim World

TSW 2 - Mastery Unlocker 3.5

Po poslední aktualizaci hlavního core .pak souboru je možné najít další decals pro Livery editor. Jsou opět připravené jako mastery nebo jako bonus po splnění nějakých podmínek (obdobně jako vánoční). No a protože je snadné vše odemknout, tak jsem objevené novinky přihodil do tohoto balíku. Najdete v něm tedy Community anniversary balík, Livery anniversary. No a pro tratě bylo doplněno mastery pro TVL a pro DLC, které bude k dispozici 12. dubna. Po vydání nového DLC ještě přihodím i overlay, které momentálně není k dispozici, protože overlay je vždy součástí tratě. Balíček jako vždy obsahuje všechny předešlé mastery.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [41.5 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

25. března 2022 Download - Train Sim World

TSW 2 - Out of Bounds a Wall remover 1.7

Volnost pohybu po mapě je velmi žádaná a většina komunity očekává vždy podporu pro nové DLC. Zde je tedy aktualizovaná verze odstraňovače neviditelných stěn a onoho spínače pro Out of Bounds, který vás nemilosrdně vždy vrátil do hlavního menu hry i pro poslední DLC od Rivetu. Balíček 1.7 tedy zatím obsahuje podporu pro všechny tratě, které jsou zatím k diszpozici.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [12.8 KB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

25. března 2022 Download - Train Sim World

TSW 2 - Mastery Unlocker 3.4

Po několika DLC od DTG se včera ven dostal i další pokus od Rivetu. Stejně tak jako DTG vždy k novým DLC dodává nějaké Mastery tak i Rivet zatím takhle funguje a s každým novým DLC vždy nějaké Mastery přidá. Decals pro livery editor byl součástí balíčku 3.3, protože Decals jsou součástí samotného jádra hry, které fungují i bez samotného DLC (tedy správně by fungovat neměly, protože bez samotného DLC je vlastně nemůžete odemknout). DLC tak vždy přinese pouze extra overlay a zde tomu není jinak. Verze 3.4 tedy přináší overlay pro nové DLC od Rivetu + samozřejmě všechny již existující.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [38.9 KB] | Diskuse k článku [3 komentářů]

19. března 2022 Download - Train Sim World

TSW 2 - Out of Bounds a Wall remover 1.6

Po chvilce čekání je k dispozici opět aktualizovaná modifikace, která odstraní neviditelné stěny na trati a odebere Out of Bound trigger, který vás vždy poslal zpátky do hlavního menu. Nic už tak nebrání volnému procházení i po mapě nového DLC. Píšu to téměř při každé aktualizaci této modifikace, ale je lepší se stále opakovat, než čelit dotazům proč to nefunguje na určitých místech. Takže modifikace odstraňuje neviditelné stěny na všech místech, ale samozřejmě keře, ploty, apod... obsahují taktéž blok, kterým nelze projít. Proto musíte najít místo, kde je čistě volná krajina. Dalším faktem je, že některé bloky jsou součástí modelu (jako nádraží apod...). Ani zde vám tahle modifikace nebude fungovat a neviditelné stěny na nádražích tak budou stále aktivní.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [12.7 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

17. března 2022 Download - Train Sim World

TSW 2 - Mastery Unlocker 3.3

Dneska vyšlo nové DLC pro TSW 2 a s tímto novým DLC je k dispozici opět nové Mastery v podobě scenery overlay (což je extra scenérie). Pro Harlem trať se jedná o železniční vůz, který stojí na nepoužívané koleji. Kromě overlay jsou k dispozici i extra motivy pro livery editor. No a protože motivy jsou součástí samotného jádra hry, tak nevyžadují pro funkčnost ono DLC. Mimochodem kromě Harlem věcí pro livery editor je přidáno i extra z ECW a LZN (tahle trať bude k dispozici příští týden). Tahle modifikace samozřejmě obsahuje všechny předchozí verze.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [38.3 KB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

14. února 2022 Download - Train Sim World

TSW 2 - Bakerloo Railtour service

Tento čtvrtek by mělo vyjít extra DLC pro TSW 2, které bude obsahovat 3 scénáře pro každou trať ze základní verze hry. Jedná se o tratě SPG, BKL a SKA (to jsou 3 základní tratě). Navíc třeba SKA obdrží i extra timetable. Pro BKL extra timetable není, ale na druhou stranu DTG přidalo alespoň 4 extra servisy do již existujícího jízdního řádu. Pro SPG je toho zřejmě nejméně, protože tam půjde čistě o suplování. No a protože BKL bude mít 4 extra servisy již v existujícím jízdním řádu, tak jsem na to mrknul a ty servisy již v existujícím jízdním řádu našel. Takže pokud je chcete aktivovat, tak je tahle modifikace určena právě pro vás. Jedná se o 4 extra servisy, které začínají číslem 200X.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [4.1 KB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

14. ledna 2022 Download - Train Sim World

TSW - Mastery unlocker 3.2

Chcete si užívat extra Overlay pro již existující tratě nebo popřípadě i pro nové DLC a nechcete se přihlašovat na Dovetail Live ve hře ? Mastery unlocker Vám odemkne všechny již existující mastery a to včetně posledního DLC, kde je vyobrazena stavba. Jako vždy jsou i součástí decals pro livery editor. Pro správnou funkčnost nic extra nepotřebujete (unlocker odemkne mastery jen pro Vámi vlastněná DLC).

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [35.8 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

14. ledna 2022 Download - Train Sim World

TSW 2 - Out of Bounds a Wall remover 1.5

K dispozici je nová verze odstraňovače neviditelných stěn a deaktivátoru Out of Bounds triggeru, který zajišťoval návrat do menu při překročení dané oblasti. V této verzi byla přidána podpora pro nové DLC Dresden - Chemnitz. Modifikace zároveň obsahuje všechny předchozí tratě. Modifikace nevyžaduje nic extra, stačí pouze základní verze TSW 2.
A k čemu vlastně modifikace je ? Mnozí z Vás toužíte procházet mapu a né jen trčet v předem nastaveném koridoru. K vyskočení z koridoru většinou brání ploty, keře, stromy apod. Najdou se ovšem místa, kde není nic a i tak nemůžete koridor opustit (zde Vám brání neviditelná stěna). Tahle modifikace právě odebere neviditelnou stěnu a tím získáte onu volnost pohybu po mapě. Důležité je říci, že jsou místa s neviditelnou stěnou, která je součástí daného modelu. Zde tahle modifikace nefunguje a zábrana je tam stále. Tohle by vyžadovalo editaci všech modelů.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [12.6 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]