24. prosince 2018 Novinka - Trainz

Trainz Railroad Simulator 2019 venku

Po předběžném přístupu je oficiálně venku Trainz Railroad Simulator 2019. Zakoupit jej můžete za $70. Není to zrovna nejlevnější záležitost. Ostatně Auran nabízí i další možnosti financování a tím je měsíční. Zaplatíte si tak jen za měsíc hraní - nevýhodou je, že hru vlastně nevlastníte. Proto pokud se plánujete ke hraní vrátit tak vyjde nejlevněji právě normální poplatek.

No a pokud čekáte na první hádanku tak je obsažena v této novince. Jedná se o první 4 znaky (jsou to písmena) kódu pro dáreček. Přeji příjemné hledání :)

Diskuse k článku [5 komentářů]

11. května 2018 Novinka - Trainz

Trainz Railroad Simulator 2019

Jaké to překvapení, N3V se vrací ke starému značení a po Trainz: New Era přichází opět Trainz Railroad Simulator s označením 2019. Poslední takové značení nesla verze 12 což je tedy už několik let zpátky. Datum vydání je stanoveno na poslední čtvrtletí tohoto roku (očekávejme listopad, prosinec). Hra bude zveřejněna i v předběžném přístupu od července tohoto roku (což už je za pár). A jako dárek si pro Vás Auran připravil Trainz Simulator 2009 zdarma! Stačí se jen přihlásit na odběr novinek. Více informací jak získat verzi 2009 zcela zdarma najdete přímo na stránce projektu. Domovská stránka verze 2019 je potom tady. Verze 2019 je postavena na aktualizovaném jádru Trainz: NEW Era. Více informací bude oznamováno průběžně.

Diskuse k článku [5 komentářů]

1. dubna 2017 Novinka - Trainz

Trainz REMASTERED

Nevím co je to dneska za módu předělávat staré kousky do nového kabátku. Ve většině případů je to jen recept jak z uživatelů vytáhnout další peníze. Trainz REMASTERED nebude samozřejmě výjimkou. Auran se rozhodl stařičký Trainz (ano skutečně jde o první díl) předělat do nového kabátku. Pohánět jej bude engine ze hry Trainz: New Era. Pro majitele New Era se bude jednat o další zajímavé DLC, ale samozřejmě se bude dát pořídit i jako samostatný produkt (to pro nemajitele New Era). Pokud tedy patříte mezi skalní fanoušky prvního dílu a ještě teď jezdítě po rozmazaném kostičkovaném světě, potom můžete zajásat. Datum vydání je stanoveno na konec tohoto roku. Cena zatím nebyla stanovena. Bohužel pro majitele prvního Trainz se nechystá žádná sleva. Pokud chcete nový kabátek, potom si jej musíte znovu koupit.

Diskuse k článku [3 komentářů]

12. prosince 2016 Novinka - Trainz

Trainz zdarma!

Ne nejedná se o žádnou chybu v nadpisu. Trainz od Auranu je skutečně zdarma. Jedná se ještě o původní Trainz z roku 2001 a Auran ho dal k dispozici na své stránce zdarma. Akce je limitována na jednu osobu a je důležité vědět, že na tento produkt se nevztahuje žádná technická podpora. Nedočkáte se už dalších aktualizací ani oprav. Pokud si tedy chcete zahrát původní první verzi Trainz a doposud nebyla příležitost tak teď do toho můžete rovnou skočit. To je pěkný dárek od Auranu.

Diskuse k článku [2 komentářů]

11. listopadu 2016 Novinka - Trainz

Trainz Model Railroad 2017

Tento rok to vypadá na zajímavý prosinec. Po tom co víme, že vyjde beta Train Sim World je teď venku další oznámení. 5. prosince totiž vyjde Trainz Model Railroad 2017, který bude zaměřen na modelovou železnici. Veškeré modelové železnice jsou postaveny na stolech tak jak to znáte z různých výstav či od různých fanoušků modelové železnice. Těšit se můžete na 22 různých zážítků z jízdy na sedmi modelových železnicích tvořených s vášní :) (takhle je to v tom traileru :) Prostředí je zasazeno do 2x UK, 4x US, Japonsko. Více informací k tomuto projektu můžete najít na domovské stránce projektu. A teď už onen trailer.

Diskuse k článku [4 komentářů]

1. srpna 2014 Novinka - Trainz

Trainz: New Era - PreBeta

Začala nám PreBeta testování Trainz A New Era, které by mělo posunout grafické hranice klasického Trainz o něco dále. Pozvání do PreBeta verze dostali všichni, kteří hru podpořili správnou částkou na kickstarteru nebo přímo na stránkách projektu. Vzhledem k tomu, že se nejedná ani o BETU, ale pouze pre-betu tak zde nebudu uvádět své dojmy. Projekt je opravdu ještě ve stádiu, kdy má do finální podoby daleko (datum vydání není přesně stanoveno, ale mělo by to být koncem tohoto roku). Pokud tedy patříte mezi majitele pre-beta účtu, potom se o své dojmy můžete podělit pod článkem. Za sebe můžu říct, že to nevypadá vůbec zle.

Diskuse k článku [3 komentářů]

2. května 2010 Novinka - Trainz

Tiny Trainz - homepage

Už je to nějaký ten pátek co jsem Vás informoval o novém projektu Auranu, který by měl být zaměřen speciálně na děti. Už i ono heslo: Trápí Vás věčný nepořádek v pokojíčku, který musíte pořád uklízet ? V Tiny Trainz nemusíte. O co tedy půjde ? Spíš než o simulátor se bude jednat o takovou arkádičku (asi nemůžeme očekávat reálnou fyziku na trati v pokojíčku) pro děti, které si můžou postavit koleje v podstatě kdekoliv a na čemkoliv. K dispozici budou 4 různé lokace v domě. Při pohledu na video, které mimo jiné najdete na homepage mi to občas připadá jako by se jednalo o horskou dráhu hlavně při pohledu z kabiny modelového vláčku. Datum vydání je upřesněno na květen tohoto roku (což je tento měsíc).

Diskuse k článku [1 komentářů]

17. ledna 2010 Novinka - Trainz

Tiny Trainz

Auran připravuje další Trainz, tentokráte se má jednat o hříčku s názvem Tiny Trainz. Jak sami uvádějí, Trainz je ve vývoji už krásných 10 let a prodalo se ho celosvětově přes milion kopií což je krásné číslo. Novým Tiny Trainz by chtěli oslovit i ty nejmenší a tak se na to taky zaměřili. Kreslená grafika, 4 lokace domu jako garáž, pokojíček, kuchyň a lounge pokoj. Hráči dostanou vždy na začátku možnost vybrat si jednu z těchto 4 lokací a tu si potom ke svému obrazu editovat. Po skončení editace se můžou v této lokaci prohánět soupravou. Jestli si pamatujete na dřívější Micro Machines tak je tohle taková vlaková odrůda :) Datum vydání je stanoveno na březen tohoto roku.

Diskuse k článku [2 komentářů]

28. června 2004 Novinka - Trainz

Včera sem Vám v novince přinesl informaci ohledně plné verze hry Trainz na CD či DVD časopisu Level. No a protože hru na náš trh dodala firma CD Projekt a to v kompletně české verzi, jal sem se zjistit o této akci více informací. Začneme tedy pěkně popořadě:
- verze hry na CD či DVD je ta nejaktuálnější, tedy česká verze Trainz + český SP4
- je vytvořena nová instalační procedura nevyžadující sériové číslo
- bohužel k nepřítomnosti sériového čísla se samozřejmě váže i jedno mínus a tím je nemožnost stahovat addony z Planet Auranu.
Verze hry na LEVELU se tedy hodí spíše pro uživatele, kteří nemají připojení k internetu a nebudou tedy využívat Planet Auran pro stahování addonů do hry. Pro ostatní je tu stále výhodnější sáhnout po aktuálnější krabicové verzi hry Trainz Railroad Simulátor 2004 za cenu 499,-, ke které dostanete unikátní sériové číslo pro Planet Auran.

Diskuse k článku [2 komentářů]

27. června 2004 Novinka - Trainz

Pokud ještě stále nevlastníte stařičkou vláčkovou hru Trainz, kterou na náš trh distribuuje v kompletní české verzi firma CD Projekt, potom by Vám nemělo uniknout červencové číslo papírového magazínu LEVEL kde jako plná hra bude přibalen právě první díl Trainz. Mimo jiné na CD či DVD najdete k Trainzu i spoustu českých addonů. Jsem zvědav který z časopisů přijde s plnou verzí hry Microsoft Train Simulátor :)

Diskuse k článku [0 komentářů]