Co nás čeká do Vánoc od Railsimulator.com ?

Railsimulator.com připravil dlouhý seznam co pro nás připravují až do Vánoc. Seznam neobsahuje pouze jejich tvorbu, ale dostane se i na jiné simulátory. Ostatně tohle už zveřejnili nedávno, že začali spolupracovat ohledně prodeje simulátorů přes Steam i s dalším studiem. Takže pokud Vás zajímá co se chystá, potom pokračujte dále.

Už 24. září se dočkáme dříve avízované tratě West Coast Main Line Expansion Pack, která má obsahovat 100 mil tratí a svou soupravu tak na celém úseku můžete zastavit na 26ti stanicích. Addon bude obsahovat loco i mise a to včetně career. Autoři zatím nezveřejnili cenu, ale nečekám, že by to bylo zdarma.
19. listopadu se dočkáme addonu s názvem Industrial North Expansion Pack. Bude se jednat o addon obsahující trať z roku 1960, která sloužila zejména pro převoz nákladů .
12. listopad pak přinese i Dover (OH) Expansion Pack a těsně před vánoci (10. prosinec) přijde na řadu i trať Falmouth Branch Expansion Pack zmámá také jako The Maritime Line z roku 1863 a která se roku 1889 stala součástí Great Western Railway.
Kromě tratí se dočkáme i různých loco:
8. říjen a 5. listopad bude patřit páře a to konkrétně 2P 4-4-0 a Flying Scotsman.
Dále se 19. listopadu dočkáme diesel loko SD70, 10. prosince potom Class 31, 17. prosince Class 156 a ve finále roku 31. prosince F40PH.
A co je pro nás připraveno z jiných dílen ?
11. října se můžete všichni vrátit na farmu s Farming Simulator 2011.
15. říjen pak bude patřit simulátoru odtahové služby pod názvem Tow Truck Simulator 2010.
5. listopadu si budete moci zasednout k hernimu karetnímu stolu a užít si Poker Simulator
10. prosinec bude patřit sportu a Vy si budete moci vyzkoušet Handball Simulator European Tournament 2010 což je simulátor házené.
Tím to samozřejmě ještě nekončí, protože se dočkáme ještě dvou vlakových simulátorů, které vyjdou pod hlavičkou BigSims.com Train Simulators. Mělo by se jednat o samostatné simulátory, které by měly být vždy zaměřeny na určitou loko a to včetně nových cabview, jizdních vlastností a career systému.
První takový simulátor by se měl ukázat 3. prosince pod názvem Learn to Drive a Steam Train – Tornado Edition, kdy se budete učit jak řídit parní loko
17. prosince pak ještě dorazí simulátor Haulin USA, kdy si zase vyzkoušíte roli strojvedoucího nákladního vlaku.
Novinek bude ještě více, ale ty zatím nemají datum vydání. Takže zatím je v přípravě ještě: Class 86 pack , Genesis (US consist) , Class 70, Guildford and district Expansion Pack 1950's Industrial Expansion Pack, US career mode scenario pack , UK career mode pack.
Krom toho se dočkáme určitě i nějakých velkých updatů. Čeká nás tedy pěkných pár addonů a simulátorů. Sám jsem na to všechno zvědav a na Vánoce by mohli udělat nějaký Christmas Pack a do něho dát všechny addony ve slevě :) Ale to je ještě daleko.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [0]

Diskuse k tomuto článku nebyla započata.