Run8 Train Simulator - video1

Autoři připravovaného Run8 Train Simulatoru vypustili do světa první video, kde je možné konečně poprvé vidět tento simulátor v pohybu. Mě osobně to zatím nějak na zadek neposadilo, ale koleje mají hezké, to musím uznat. Celé mi to zatím připadá jako by hra využívala engine z Rail Simulatoru (ostatně právě tvůrci z Rail Simulatoru a TrainMaster 4 simulátoru se podílejí na tvorbě tohoto simulátoru). Přes veškeré PR řečičky ohledně realističnosti nebylo ve videu nic extra ukázáno. Ba navíc lze ve videu pozorovat jisté chyby (hra ma být za měsíc venku). Kola vagónů levitují nad kolejema, signalizace taktéž levituje. Jediné co lze ve videu pozorovat za zajímavý prvek je právě daná možnost dispečera, kdy si můžete nastavit celý potřebný úsek tratě.
Příští video by mělo podle autorů obsahovat ukázku z multiplayeru. Jsem nesmírně zvědav jak se s tímto autoři poperou.
Samotné první video si můžete stáhnout na homepage projektu nebo z lokálního downloadu. Má to krásných 90 MB a délka této video ukázky je 7 minut. Za celých 7 minut se celkem nic zajímavého na videu nestane, jen prostě koukáte na projíždějící dlouhou (opravdu dlouhou) nákladní vlakovou soupravu. Jaký to nechalo dojem na Vás ? Klidně se podělte v diskusi.

download - [run8_1st_video1a.mp4] [90.9 MB]

Staženo: 1332x

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [1]

CG | 17. července 2012 | 17:42 |

Můj dojem?
:))

Bandwidth Limit Exceeded

The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.