ZD Simulator 5.2

Ven se dostala nová verze ruského vlakového simulátoru ZD Simulator s označením 5.2. Novinky obsažené v této verzi se mi zatím nepodařilo zjistit, ale věřím, že je zde jednoho dne sepíše Leonell, který se na tento simulátor specializoval. Já jen dodám, že ač je simulátor zcela zdarma tak pokud zaplatíte celkem směšný poplatek, otevřou se Vám ve hře ještě další možnosti. Co se velikosti týče, už se blížíme k hranici 2 GB. K dispozici je i menší demo, které má 380 MB, to jsem ale na server neumístil. Pokud patříte mezi fanoušky tohoto simulátoru, potom je tahle verze určena právě pro Vás. Ostatním minimálně doporučuji vyzkoušet, protože ZD Simulátor patří mezi to nejlepší co můžeme ohledně vlakových simulátorů najít.

download - [zdsimulator52_setup.exe] [1.7 GB]

Staženo: 1680x

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [2]

Leonell | 28. října 2015 | 08:07 |

Po platbě na PayPalu ti přišly dva maily. Jeden z Paypalu a druhý od ZDSIM. Ty prokazují, že jsi to zaplatil, na odkazu v tom mailu ze ZDSIM si to můžeš ověřit. Po té by si měl stisknout GET KEY a na zobrazené stránce doplnit svůj email (ovšem ten co jsi uvedl při nákupu, se svým jménem) a stisknout REQUEST. Pak by se měla objevit hláška že ti odesílají email a obratem email přijde, předmět je "ZDSimulator activation key for hardware ID xxxx" (zkoukni SPAM). Kód z toho mailu se okopíruje a zadá do Activation Code v simulátoru.

Vidím tři možnosti, proč ti to nejde:
- zadal jsi jiný email před platbou než zadáváš teď při požadavku o klíč. Nenajde se to a vykopne tě to.
- něco se při platbě nepovedlo mezi Paypal a jejich systémem. Je třeba je kontaktovat, uvést údaje o platbě a email.
- již vystavili na tvůj klíč licenci pro jiný hardware a teď v podstatě žádáš o jiný (ale to by jsi věděl, že už ti to jednou přišlo). Ono to jde mít takto licenci třeba na NB i na stolním PC, ale musíš je o to požádat, automaticky to nejde.
Každopádně, pokud máš potvrzení o platbě tak zbytek je jen o komunikaci s autorem. Lépe rusky, z angličtiny si to nechává překládat a to chvíli trvá.

Filip | | 25. října 2015 | 20:06 |

Dobrý den, mám dotaz stáhl jsem si tady ZD Simulator 5.2. Moc se mi to líbilo, tak jsem na stránkách http://zdsimulator.eu/ koupil přes PayPal aktivační klíč, ale když zadám aktivační kód a e-mail, tak mi to napíše toto: Request failed. You either did not purchase ZDSimulator or already activated the game with this hardware ID! If you want to activate a different hardware ID with your copy contact us at support@zdsimulator.com.ua . Už jsem jim tam napsal, ale zatím bez odpovědi. Nevíte jak to řešit?