TSW - aktualizace a XBOX verze

Na začátku května vypustili autoři beta update 4 s tím, že pokud bude v pohodě tak jej nasadí do ostrého provozu. Místo ostrého provozu ovšem vznikl update 4.5 a opět je to beta. Je k dispozici od poloviny měsíce s tím, že měl být dávno nasazen do ostrého provozu. Zatím to vypadá, že ani update 4.5 není na správné cestě a tak můžeme očekávat brzo update 5 (beta nebo final). Současná situace je taková, že každý update, který autoři vydají, hru ještě více rozbije. Tady můžu být rád, že jsem si udělal zálohu první verze, která alespoň fungovala i když pro fungování kamer je potřeba anglické nastavení. Teď už jen věřit autorům, že se jim hru podaří opravit do plně funkčního produktu. Zatím na mě hra působí jako Early Access produkt, který se tváří jako finální verze.
Stejně tak je netrpělivě očekávaná i XBOX verze. Ta není pravděpodobně venku právě z důvodů, že hra není plně funkční. Co se optimalizace pro XBOX ONE týče, zde jim stačí hru zamknout na 30FPS a nemusí nic řešit. Hráči na PC se s omezením 30FPS nespokojí. Původní datum vydání XBOX verze bylo plánováno na stejný den jako PC verze. Teď bych i věřil tomu, že XBOX verze bude k dispozici až v roce 2018. Autoři při každém dotazu na XBOX verzi odpovídají už od února stejnou větou: info přineseme již brzy (během několika týdnů).

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [2]

J.BAD | 4. června 2017 | 16:26 |

Zbytečně se spěchalo podle mě. No takže co vlastně spustit do hry TS nebo TSW ? Do čeho vlastně investovat?A že TS se všemi svými DLC je sakra drahý sim. Takže vlastně podle mě ekonomicky to bude propadák a tedy spíš myslím, že to moc rychle ( práce na roky) ne-li vůbec nepude. Jo bez peněz to nejde nikde .. už jsem zažil dost sim projektů( Ship sim Word) a bohužel i zaplatil a stojí to roky bez vývoje . Bude TSW jednou úspěšný?

Martin | 26. května 2017 | 20:48 |

Tady je vidět jak skvěle ta jejich firma funguje.. Nehorázně se zhoršili.