Dneska velké oznámení

Na dnešní podvečer je naplánováno jedno velké oznámení od DTG. Nepředpokládám, že by bylo oznámení ohledně nějakého loco DLC či tratě. Co se dá tedy očekávat ? Buď klasický update na TSW 2021 a nebo kompletní změna na TSW 2.0 :) Ostatně na kontě mají již 3 hry s rybařením, takže bych se tomu ani nedivil. O tom, že se bude jednat o něco většího se dá spekulovat i díky ohlášení speciálního streamu, který je naplánovaný na čtvrtek a který bude obsahovat odpovědi na Vámi kladené dotazy (zřejmě v rámci live streamu - ve videu pod článkem se o tom hovoří v čase 14:55).

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [3]

Roman | 9. června 2020 | 17:48 |

Tak tsw 2 s novým engine a editorem. Překvapili chlapci. Osobně s novým nákupem nemám problém.

Highlander | 9. června 2020 | 12:01 |

Ještě jeden obšírnější koment:
Jestli teď DTG vypustí další (nekompatibilní) verzi simulátoru, tak osobně s finanční podporou TSW už definitivně skončím.
Tohle před lety udělal Auran se svým TRZ. Výsledkem bylo, že poslední placenou verzi jsem realizoval u TRZ_2012. Dál už jsem to vždy jenom "odněkud" pořídil, vyzkoušel a následně hodil do stoupy.
V případě TS20xx to v roce 2014 bylo kupodivu naopak, po dvou letech sledování a testování. Nové DLC pak nakupuji dodnes, byť si vybírám (pro mne) ty zajímavější kusy, ostatní jen příležitostně či ve slevách. Mám jich nyní v případě routes cca 200ks, většinou od developerů 3. stran (včetně i 2 vlastních), + dalších X týkajících se consistů či jiných doplňků.
Zpět k TSW: Chytřejší (či schopnější) výrobce her nabízí svým zákazníkům to, co chtějí ONI - zákazníci! Naslouchá pozorně jejich požadavkům a snaží se je plnit. To je cesta k velkému úspěchu. Jako příklad bych mohl uvést známý Euro-truck simulator (kamiony) od brněnských SCS software. Nikoliv tedy, aby vnucoval svým zákazníkům (podobně jako farář svým ovečkám) to, co chce on sám...
Co ovšem chtít od vývojářů z DTG, kde je generální ředitel P.S.Jackson - bývalý viceprezident společnosti Elektronic Arts (EA), tedy firmy produkující v herním světě ten největší odpad (dere se mi na mysl i mnohem drsnější slovo); společnosti, kterou názor zákaznické veřejnosti v podstatě nikdy nezajímal! A tím je to dané.
Tudíž s TSW to po slibném začátku půjde již z kopce, a je to zákonité.
Ryba smrdí od hlavy, to by si autoři Rybaření 1,2,3, měli uvědomit sami nejlíp!!

Highlander | 9. června 2020 | 10:22 |

Aniž bych chtěl dopředu nad DTG lámat hůl (ostatně jednu jsem zlomil již před 2 lety), tak od DTG už nic velkého neočekávám.
S největší pravděpodobností hora opět porodí myš...
Rád se budu výjimečně mýlit.