TSW - co bude s módy ?

Mnozí z Vás si jistě pokládají otázku co se stane s módy po přechodu na TSW 2. Odpověď je jednoduchá, módy z této stránky nebudou jednoduše v TSW 2 fungovat. Nadále budu podporovat a tvořit módy pro TSW 1 a zatím mě nic nepřesvědčilo myslet i na TSW 2. No a na které módy se pro TSW 1 ještě můžete těšit ?
- US mód - téměř všechny loko na všech US tratích (zatím se na něm plně pracuje, jasno bude po posledním UK DLC, protože v tu dobu vyjde pro TSW1 zřejmě poslední update. Potom již nečekám, že by DTG s něcím překvapilo a znovu modifikovalo soubory formací apod...) - datum vydání zatím neupřesním, ale mohlo by to být do konce června
- DE mód - opět všechny DE loko na všech tratích (tedy téměř) a to včetně DLC 204 (např. na Rapid Transit se můžete těšit i na soupravu 425 a 422, které krásně nahrazují 4 vozovou soupravu Dostos - není to ještě úplně perfektní, ale funguje to :)) I zde zatím neuvedu datum vydání... chtěl bych mód vypustit ještě před US módem.
- UK mód - nebudem se opakovat, asi všichni tušíte... zde se čeká na poslední DLC a potom se na něm začne pracovat. UK mód je tedy v pořadí jako poslední
- MSB realistický jízdní řád z roku 2017 - původně měl být jízdní řád už venku minimálně ve verzi s RE54 a RE55 soupravami. Když se vše zapne od půl noci tak to jede OK a 24 hodin proběhne bez problémů. Když se ale začne někde v polovině dne, tak se to celé zatím rozbije a soupravy si dělají co chtějí. Pro peklo na železnici je to celkem zajímavé, ale reálně to zažít nechcete. Celá chyba je v data timing souboru, kde jsou uloženy všechny pozice a časy pro danou soupravu aby hra dokázala určit, kde má být souprava v daný okamžik. Něco se pokazilo, někde jsem musel něco přehlédnout a i když se souprava ukáže na správném místě tak se bohužel vrací, že nějaký úkol nesplnila. Jak na chybu přijdu tak jízdní řád vypustím a potom jej postupně aktualizuji o další soupravy (RB58, IC, EC, a později i nákladní vlaky).
- po zkušenostech s MSB bych se chtěl potom věnovat jízdnímu řádu na LIRR a RRO (Wuppertal).
Vidíte, že módů v přípravě je ještě hodně a jako třešničkou na dortu by mohla být modifikace BR20 (posledního oznámeného DLC, které ma vyjít již 18. června) před vydáním stylem jako jsem udělal u DLC 204. Vše záleží na tom, zda DTG vypustí update již 17. června nebo až 18 (vždy to bývá o den dříve, ale to ještě nečekali, že začnu vydávat modifikace ještě před samotným vypuštěním daného DLC :)
Pokud tedy plánujete zůstat u klasického TSW, potom z toho budete těžit díky modifikacím - majitelé TSW 2 se budou muset bez modifikací jízdních řádů, formací, apod... prostě obejít a to minimálně do doby, než změním na novou verzi názor a než DTG skutečně do hry naportuje všechny již existující DLC (před samotným vydáním hry to totiž nebude hotovo).

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [2]

John Griffiths | | 20. června 2020 | 00:43 |

I am sticking with TSW, how they can bring another version out before completing TSW, no good.
If it were not for the modifications created here in CZ TSW would have died long before now.. TSW lives!!

Highlander | 15. června 2020 | 08:33 |

Předem díky za vše. :-)