TSW 2 odložen

Asi to nikoho nepřekvapí, ale DTG se rozhodlo odložit TSW 2 na 20. srpna (nevím zda je to dobře či špatně, protože 18. srpna vychází nový Microsoft Flight Simulátor, které mu dám tentokrát přednost :) DTG sice uvádí hlavním důvodem to, že chtějí zprovoznit scenario planner pro starší loko a tratě (což již podle mě funguje od samotného importu do nové verze UE4). Zřejmě nechtějí vypadat blbě, kdyby hru vydali v takovém stádiu a já přišel s modifikací, která by všechny loko a tratě otevřela pro PC hráče (konzolisti by je asi neměli moc v lásce :) Podle mého názoru je hlavním důvodem zatím stále nedokončená hra (nové tratě). Normálně by hra musela být již poslána ke kontrole na PS Store, Xbox Store ke schválení. Steam nemá tak dlouhé schvalovací procesy, tam to stačí klidně později. Originální novinku si můžete přečíst tady.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [4]

fext | 17. července 2020 | 06:20 |

Potíž je hlavně v tom, že celá tahle situace názorně ukazuje, jak moc "na háku" má DTG své zákazníky.

Nechám stranou TSW2 jako takový, tady nezbývá než říci, že "uvidíme" (byť celá ta věc taky mocně smrdí podrazem na existující zákazníky - ke kterým naštěstí nepatřím), ale tento "odklad", který jim musel být jasný už v době, kdy byl TSW2 oznámen, ukazuje, jak dobře si své fanboys za ta léta vycvičili...

Aby bylo jasno, "rybináři" nejsou jediní, kdo má takový přístup ke své fanbase, ale tento přístup je vadný, ať už ho provozuje +/- kdokoli. ale tak co čekat od ex-EA šéfa ve vedení, ryba smrdí od hlavy a rybina tuplem.

Monder | 16. července 2020 | 20:48 |

to pampaliny: Rozhodně nechci ubírat zásluhy, určitě na to takové schopnosti mají vliv. Asi by ale furt mohli zkusit mávat stylem "no jóó, ale PC je prostě jiný, nešlo to na konzole, tak jsme z nich nechtěli dělat občany druhé kategorie." Asi by to nebylo nejefektivnější, ale výmluva by to byla. Tak či onak z toho jsou dva výsledky - hra se možná opravdu zlepší a tvoje tvorba zase jednou zaslouží dík.

pampaliny | 16. července 2020 | 19:13 |

to Monder: ono by to vypadalo dost blbě, kdybych vypustil modifikaci, která to všechno zpřístupní a DTG by přitom hráčům tvrdilo, že to nejde.. Jsou věci které nejdou modifikovat hned (tratě, jízdní řády - to zabere nějaký čas), ale jsou věci, které jdou modifikovat okamžitě (formace, různé nastavení tratí, lokomotiv, vagónů a mastery). Třeba Mastery jsem vyřešil za 5 minut a to jsem se na to jen podíval. Vzhledem k tomu, že jsem se snažil dostat do partner programu a mít přístup k editoru, tak si DTG vyžádalo videa modifikací, které jsem udělal a muselo jim být hned jasné, že zamčené loko i tratě pro Scenario Planner budou hlavním cílem modifikací takže se raději rozhodli obsah zpřístupnit sami :)

Monder | 16. července 2020 | 18:06 |

Už trailer a článek k SPG postrádali datum vydání, takže je to rozhodně krok, který se chystal nějaký ten týden. Pokud ale skutečně díky tomu bude TSW1 obsah kompatibilní s tím novým, tak pro jednou bych jim dal kredit. Když už se problémy pod koberec nevešly, začali je řešit.