TSW 2 - poznatky ze streamu

Včera proběhl další ze streamů, který se věnoval otázkám od komunity. První část byla věnovaná samotné trati, scénářům, servisům (jízdnímu řádu). Při vydání bude tedy trať obsahovat 48 servisů a 5 scénářů. Pokud budete vlastnit MSB, potom se počet servisů zvedne (nutno říci, že u MSB není známo datum převodu), pokud budete vlastnit RRO, tak se taktéž počet servisů zvedne (i zde je dobré říci, že není známo datum převodu, takže v podstatě zatím platí 48 na delší dobu :).
Druhá část streamu se věnovala editoru scenario planner (tedy vloženému editoru pro scénáře). I zde bylo řečeno několik informací o tom, jak vše bude fungovat. Na mapě je vyznačeno několik desítek (možná i stovek, kdo ví) bodů, které je možné vybrat pro start a konec daného servisu. Každý bod má svou délku a vybraná souprava by tedy neměla být delší než předem definovaná délka. Scénáře budou pouze jízda z bodu A do bodu B a po cestě nějaké zastávky. Nelze definovat přímo cestu, tu si rozhodne hra sama. Nelze taktéž umístit statické prázdné vagóny. Byl dokonce oznámen limit pro každou trať, takže pr jeden scénář si musíte vystačit s 30 soupravami (pozor, pokud volíte soupravu, která se skládá ze dvou jednotek, potom zaberete hned 2 místa) a každá trať může mít maximálně 30 scénářů. Vzhledem k tomu, že to bude jízda z bodu A do bodu B, tak těch 30 scénářů bude prakticky skoro stejných.
Na konec padla otázka na ukládání a sdílení scénářů - takže scénáře je možné uložit. Hra bohužel nenabízí možnost sdílení, ale vše se ukládá do souborů, které bude velmi snadné dohledat a klidně někam nahrát - kde se podělo Co nemůžou mít konzole tak nebude mít nikdo ? :) Konzoloví hráči budou tedy odkázáni pouze na svou tvorbu. TSW 2 by měl vyjít 20. srpna (pokud se opět nic nezmění).

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [1]

Highlander | 17. července 2020 | 13:58 |

Takže chápu-li to správně, tak žádná možnost volby tvorby scénáře na Free scenario, Standart sc., Timetable sc., či snad Cariere sc.?
Tak to se v DTG moc nepochlapili. Kdo má v oblibě složitější a náročnější situace a rád experimentuje, bude muset setrvat u starého TS_2020.