TSW 2 - streamy UK a DE a předprodej

Poslední UK stream, který obsahoval otázky a odpovědi, se věnoval Londýnské lince. Při streamu padlo několik otázek i odpovědí, takže si je pojďme shrnout. Pokud jste plánovali procházky mezi stanicemi, potom máte smůlu... do tunelu se prostě nedostanete (jen se soupravou). Hra nebude obsahovat hlášení, funkční informační tabule jsou určené jen pro tuto trať a nebudou i Německé trati. Mimochodem systém, který je teď k dispozici není zrovna nejlépe implementovaný, protože při spoždění soupravy dojde k jeho rozhození. Nehlídá totiž polohu vlaku, ale čte jen data ze souboru jízdního řádu. První vydání bude obsahovat jen 200 servisů (větší množství zatím nefungovalo... měl by přijít update na 400 servisů, ale tohle se říkalo i o LIRR :)) V nadzemní části jsou viditelné koleje i jiné linky (či tratě), kde ale nebude žádný provoz a viditelná část bude z mapy odstraněna. Jinak klasika 5 scénářů.
Druhý stream byl věnován DE trati, kde se konečně ukázalo, jak hra funguje... ze streamu šlo hned vypozorovat několik lagů (autoři to svádějí na DevBuild - obávám se, že ten s tím nemá nic společného, protože uniklý dev build z TSW 1 fungoval lépe jak klasická verze (jen byl náchylnější na pády hry). Něco mi říká, že lagy opět DTG vyřeší rekonfigurací ini souborů s menší degradací zobrazení (naštěstí jsou ini soubory plně editovatelné). Jinak stream neukázal nic extra (kromě fungujících DLC z MSB a RRO, které nebudou součástí při vydání a ani v balíku připraveném pro září).
Datum vydání je stále plánováno na 20. srpna s tím, že teď už je možné hru zakokupit v předprodeji s 10% slevou (majitelé TSW získají ještě extra 5% slevu). Všechny slevy jsou platné jen do začátku prodeje - i ta pro majitele TSW.. K dispozici je i deluxe verze, která obsahuje ECW (DLC, které je i pro TSW1). Pokud budete patřit tedy mezi nováčky a nebo nemáte ještě zakoupené ECW, potom je deluxe verze určena právě pro Vás. Majitelé tohoto DLC pro TSW 1 si deluxe verzi nemusí pořizovat, protože DLC z TSW 1 obdrží pro TSW 2 zdarma. Pokud máte TSW1 a nemáte ECW, potom se Vám vyplatí trať zakoupit pro TSW1 a v TSW2 ji dostanete zdarma. Opačně to totiž nefunguje - co se zakoupí pro TSW 2 je jen pro TSW 2.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [0]

Diskuse k tomuto článku nebyla započata.