TSW 2 - patch

Dneska by měl být k dispozici první update pro TSW 2, který opravuje několik chyb a přidává podporu pro další várku starších DLC. Co se oprav týče, je opravený scénář na SPG, který nešel dokončit, potom byly opravené stavy pasažérů na tratích (zejména na těch starších, kde nebyly vůbec k vidění pasažéři). Opravy se dočkal i Livery editor a scenario planner pro konzole, kde docházelo k chybě a hra už nešla potom spustit. Hlavně je důležité věnovat pozornost následující zprávě:
Před aktualizací si zálohujte své vytvořené scénáře (konzolisté mají smůlu), protože aktualizace je smaže - po aktualizaci je můžete znovu nahrát zpátky. Aktualizace by měla naskočit snad do 16h.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [1]

Highlander | 8. září 2020 | 15:08 |

Když jsem si na Steamu pročítal recenze a komentáře uživatelů, co si nedočkavě TSW-2 již zakoupili (především pak ty červené palce dolů, bo chválu na produkt si můžeme přečíst či vyslechnout přímo od DTG), tak jsem nabyl přesvědčení, že těch patchů bude muset vyjít mnohem více, než bude placené "downgrade" TSW2 rozumně použitelné. Odhaduji to minimálně na rok.
Pokud se ovšem výrobci výše uvedeného polotovaru budou vůbec namáhat více problémů řešit. Což u DTG nebývá zvykem. Dle tvrzení některých recenzentů se v trati SPG vyskytují bugy, které se vyskytovaly již v první verzi TSW před 3 lety a na které bylo již tehdy uživateli poukazováno.
No, ale třeba se nápravy dočkají v TSW-3 za další 3 roky...