TSW 2 - BR Heavy Freight pack - unlock

Update
BR Heavy Fright pack je již venku a tak není tento mód potřeba. Download je tedy odstraněn, protože by mohl způsobovat i pád hry.

Vzhledem k tomu, že je BR Heavy freight pack už na Steamu odemčen, ale k vydání zatím nedošlo, protože to zdržují console, tak jsem se rozhodl nahodit menší návod, jak toto DLC ve svém TSW 2 můžete plně zpřístupnit. Podmínkou je samozřejmě nutné vlastnit licenci pro toto DLC (tedy musíte vlastnit BR Heavy freight pack pro TSW 2020). V první řadě je potřeba do Steamu nahodit consoli (stisknout klávesu Win+R a zadat steam://open/console. No a potom do konzole napsat příkaz download_depot 1282590 1304441. Ve vaší složce Steam/SteamApps/Content by mělo být dané DLC k dispozici. Pak soubor překopírujte do DLC složky a přidejte k tomu .pak, který si zde stáhnete. Potom se Vám DLC plně zobrazí na trati NTP.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [1]

Rostdor | | 24. listopadu 2020 | 17:58 |

Neviem ako si toto podarilo objaviť, ale ukončil si nekonečne čakanie síce sú to iba 2 dni ale aj tak. Konečne si môžem zahrať NTP naplno lebo bez nákladných loko to bolo také dáke nemastne neslané