TSW 2 na UE 4.26 ?

Včerejší roadmap stream přinesl nějaké další info ohledně novinek i toho co zřejmě nakonec do TSW 2 nepřijde. Pamatujete si ještě ty jejich streamy před vydáním samotného TSW 2 a jejich slova o tom, že tentokrát nebudou slibovat něco co nedokáží splnit ? No tak tady máte ten jeden z hlavních slibů, který se váže k tratě Bakerloo - při samotném vydání bude mít BKL pouze 200 servisů, ale krátce po vydání bude jízdní řád rozšířen o dalších 250 servisů, takže konečná hodnota bude 450 servisů... Krátce po vydání nic nepřišlo, rozšíření jízdního řádu je na roadmapě už 4 měsíce a včera tak nějak prozradili, že to prostě nejsou schopni splnit, že to hra nezvládne :) Osobně jsem věděl hned od začátku, že to takhle dopadne, protože takhle dopadla i trať LIRR.
Tým, který měl na starosti převod DLC z TSW 2020 do TSW 2 teď momentálně maká na převodu souprav pro Livery Editor. První updaty by měly být k dispozici už někdy v lednu či únoru. Zároveň je v přípravě BR Blue DLC, které by mělo být určeno pro jednu z prvních TSW tratí (GWR). Tohle DLC přinese do hry i novou funkci - výběr z různých jízdních řádů (DLC bude hřejmě obsahovat nový jízdní řád)... škoda jen, že jízdní řády může tvořit pouze DTG a z jejich strany to není zrovna moc slavné.
Včerejší stream opět potvrdil, že se editoru nedočkáme. Na multiplayeru se ještě nezačalo vůbec pracovat a parní lokomotiva by měla přijít až s updatem na novější engine... no a u toho updatu teď zůstaneme. Při hlášení TSW 2 se mluvilo o tom, že potom přijde update na 4.25. Včera ale Adam ve streamu zřejmě nedopatřením prozradil, že již pracují s verzi 4.26. Schová si DTG verzi 4.26 na léto, kdy dochází k větší aktualizaci hry na verzi třeba TSW 3 (TSW 2 2022 ?) a nebo se dočkáme verze 4.26 krátce po novém roce ? Předpokládám, že stávající ohlášené tratě (na seznamu se již delší dobu nic neobjevilo, stejně tak jako před příchodem TSW 2) se tvoří ještě pro verzi 4.23.1. Zde je tedy otazník, kdy DTG tenhle update přinese. Každopádně to bude znamenat i plnou podporu PS5 a nového Xboxu (obě konzole momentálně pracují s PS4 a X:One verzí hry). Jen doufám, že tentokrát odpadne drastický převod tratí a že si hráči nebudou muset znovu kupovat další TSW :)

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [1]

Highlander | 28. prosince 2020 | 23:08 |

Nebojte, TSW 3 bude! Je to jen otázkou času. Proto není třeba s nákupem TSW 2 spěchat...