TSW 2 - FGW pro GWE 4.26 v1.2

Update 23:00
Do ZIP souboru jsem přidal extra .pak soubor, který odstraní Class 314 z GWE. Některým tahle souprava na GWE nevadí, jiní ji tam nechtějí a tenhle mód ji tam bohužel dodal. Pokud ji tedy na GWE chcete, potom použijte klasický FGWunlocker.pak, pokud chcete FWG bez Class 314, potom je pro Vás FGWunlocker314disabled.pak. Pro ty, kteří mají v zip souboru jen 1 .pak soubor platí, že si musejí zip stáhnout znovu (tedy všichni, kteří stáhli tuhle modifikaci před 23 hodinou)

Včerejší konverze modifikace, která zpřístupnila FGW verzi HST a Class166 se nevydařila podle představ :) DTG totiž upravilo i nastavení celé soupravy HST (zřejmě díky připravovanému UK DLC) a ta se najednou přestala nahrazovat soupravou ve verzi FGW. Zde je tedy opravená verze, která zpřístupní i HST verzi v barvách FGW. No a aby toho nebylo málo, přidal jsem i logo dopravce FGW přímo do menu k právě ke trati GWE.

download - [TSW2_FGW_enabler1.2.zip] [15.4 MB]

Staženo: 2643x

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [1]

Andro | | 4. července 2022 | 23:08 |

Bohužel se zdá, že po poslední velké aktualizaci přestal fungovat. nebo alespoň už to nemůžu přimět, aby fungoval v normálním režimu rozvrhu :(