Train Simulator Classic

Kdo by si pod tímto názvem představoval znovu vydání klasického Microsoft Train Simulátoru, tak bude zřejmě zklamán. DTG se jen rozhodlo přejmenovat TSXXXX na Train Simulator Classic a k tomu všemu rovnou vydalo i balíček tratí, které bude součástí. Z jejich vyjádření na konci článku není úplně jasné o co vlastně jde. Zda se hra přejmenuje na Train Simulator Classic jen těm, kteří si balíček koupí a nebo se hra bez ostatních tratí prostě přejměnuje všem. Osobně bych očekával alespon info, že se jedná o free core update (tak jako tomu je každý rok vždy v září či říjnu). Každopádně kromě tratí a změny názvu se nic dalšího nezmění - tedy žádné novinky v jádru hry.
No a jaké tratě si můžete s balíčkem pořídit ?
Bahnstrecke Leipzig - Dresden - jedná se o rozšíření pro trať Riesa - Dresden (rozšíření bude samozřejmě k dispozici i jako samostatné DLC - nemusíte si tedy kupovat Train Simulator Classic pro jeho získání)
WCML South: London Euston - Birmingham
Tehachapi Pass: Mojave - Bakersfield
Datum vydání Train Simulator Classic (TSC) je momentálně stanoveno na 21. dubna tohoto roku a to za cenu €24.99. Jen dodám, že TSC je prouze pro PC.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [0]

Diskuse k tomuto článku nebyla započata.