|
|
|
|
Tenhle opravdu dobře vypadající vagón pro Vás připravil taktéž jeden z prvních kvalitních skinařů u nás. Jedná se o slovenský vůz ZSSKvagB. Díky Vezíre.
Autor: Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů] |
|
|
|
|
|
|
|
Pamatujete si na Krizochův snadný program, který Vám měl pomoci s tvorbou terénu pro MSTS? Myšpulín pro Vás taktéž připravil prográmek, který by Vám měl s terénem pomoct. Jak jsou si tyto 2 programy podobné opravdu nevím neb sem neměl čas jej vyzkoušet. Stahovat jej můžete při kliku na download. Díky Myšpulíne. Autor: Celý článek » | download [31.5 KB] | Diskuse k článku [1 komentářů] |
|
|
|
|
| 17. dubna 2003 |
|
Recenze - Trainz |
|
|
Dlouho jsme čekali, než se k nám dostane vláčkový simulátor Trainz. Došlo k tomu po půl roce od vydání v Austrálii a ona půlroční odezva pokračuje. Někdy v listopadu totiž vyšel Service Pack 4 (dále už jen SP4) pro anglickou verzi hry Trainz a ostatní lokalizace měly prostě smůlu. To už ode dnešního dne neplatí a i majitelé české verze hry se mohou pokochat novinkami, které SP4 přináší. Tenhle update měl vyšvihnout Trainz z nudné hříčky na hru, ke které se budeme rádi vracet. [více »] Autor: Diskuse k článku [3 komentářů] |
|
|
|
|
|
|
|
Osobních vozů už máme plno, ale stále pořád je málo různých variant. Jak jste si určitě posledních pár dnů či týdnů všimli, skinař Jacek již několik vozů přeskinoval. No a dneska tomu nebude jinak, protože mám tady pro Vás další jeho kvalitní skiním CdvagAB v zelené barvě. Díky Jacku.
Autor: Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů] |
|
|
|
|
| 4. dubna 2003 |
|
Novinka - Trainz |
|
|
Další info o SP4Vydání českého Service Packu 4 pro českou verzi hry Trainz se neustálé blíží. V současné době probíhá beta test provedených překladů. Už brzy přinesu první screeny. A k SP4 se váže ještě další zpráva. Pokud se Vám nepozdává něco v překladu originální české verze hry Trainz, máte teď jedinečnou možnost nechat drobnosti opravit, aby vše vypadalo profesionálněji a podle Vašich představ. Stačí když mi chyby v českém překladu pošlete i s popisem (nebo s obrázkem) a já vše pře-pošlu lidem, kteří pracují na SP4, aby do tohoto updatu importovaly i Vámi provedené změny. Diskuse k článku [0 komentářů] |
|
|
|
|
|
|
|
BVE 2.5.3Tak nám po třech měsících vyšla opět nová verze BVE freeware simulátoru. Co je v ní nového zatím nevím, protože jsem doposud nepřelouskal ten rozsypaný čajík :) Jediné co je mi zatím známo je číslo verze 2.5.3. K downloadu ji najdete přímo na homepage. Diskuse k článku [0 komentářů] |
|
|
|
|
|
|
|
Další verze VlakosimuAktualizováno Na Vaši žádost jsem se rozhodl umístit do lokálního downloadu novou verzi freeware hříčky VlakoSim. Jedná se o verzi ze 31.3.2003. Novinky si můžete přečíst na homepage projektu. A proč aktualizováno? Projekt je rozházený na několik stránek a na každé je jiná verze. Dá to celkem zabrat najít tu správnou a nejnovější. Pokud jste si stihly stáhnout verzi z datem 14.3.2003 (dočtete se v nfo souboru uvnitř archivu), potom Vám doporučuji absolvovat download znovu. Pokud jste připraveni oželet pár novinek, které nová verze nabízí, potom si můžete počkat do další verze. Aktuální verze je s datem 31.3.2003. Omlouvám se za menší nedopatření. Diskuse k článku [0 komentářů] |
|
|
|
|
|
|
|