|
|
|
|
Je pro Vás připraven 18ti metrový Jasan, který můžete použít pro Vaší trať v Microsoft Train Simulátoru. Autorem tohoto modelu je Trunda.
Autor: Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů] |
|
|
|
|
|
|
|
Schází Vám nějaké stromky ve Vaší krajině kolem Vaší tratě ? Pak Vám mohu nabídnout 17ti metrový Topol od Trundy. Věřím že se Vám bude hodit.
Autor: Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů] |
|
|
|
|
|
|
|
Do Vaši krajiny můžete dále přidat 12ti metrovou břízu. Autorem tohoto modelu stromu je Trunda.
Autor: Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů] |
|
|
|
|
|
|
|
Lubosak si pro Vás připravil krásně naskinovaný slovenský osobní vůz E. Určitě se Vám bude mezi kolekci dalších vagónů hodit. Autor: Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů] |
|
|
|
|
|
|
|
Starý si pro Vás včera připravil také překvapení v podobě modelu ZSSK 350. Všechny samozřejmě překvapí samotná velikost modelu, která je 16 MB. Model ale obsahuje jak cabview, tak i zvuky. Stahovat můžete tady nebo přímo na Starého homepage. Díky Starý.
Autor: Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů] |
|
|
|
|
|
|
|
Lubosak pro Vás připravil ještě další skiník. Tak už Vás nebudu déle napínat, jedná se o skin na model CD 240. Díky skinu Vám vznikne CD240-044. Díky Lubosaku.
Autor: Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů] |
|
|
|
|
|
|
|
Dneska tu mám pro Vás exkluzivní informaci. Serveru ArtLoKo se evidentně na webu vlakpage.cz nelibí. Důkazem toho může být i nová grafika, kterou PaV připravuje pro nový hosting. A kam že se to PaV a celé ArtLoKo vlastně stěhuje? No zkuste se na to podívat sami. [více »] Autor: Diskuse k článku [0 komentářů] |
|
|
|
|
|
|
|
Věřte nebo ne, ale Jacek poslal po několika měsíční pauze svůj další povedený skiník. Pokud se Vám skiník podaří dobře nainstalovat, měli by jste mít v MSTS vůz Ústřední Kabinet Bezpečnosti Práce CSDvagUKBP. Díky Jacku.
Autor: Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů] |
|
|
|
|
|
|
|