4. ledna 2003 Download - Train Simulator

Autobus pro MSTS

Ondra Janiš zapracoval na nové verzi autobusů. Předešlá verze se nepovedla a MTS ji neměl moc rád. Autobusy totiž couvaly. Teď už by mělo být všechno v pořádku, protože tahle verze je označena jako finální. Stahovat můžete tady nebo v downloadech mezi modely. Díky Ondro.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [1 komentářů]

4. ledna 2003 Novinka - Trainz

Špatné zprávy pro Trainzáky

Pro všechny pisatele, kteří se stále ptají na věcičky ohledně hry Trainz tu mám hned 2 zprávy. První se zbavím novinky o Service Packu 4. Auran stále tento SP4 nedokončil do finální verze, takže i když se překládá třeba beta, na finální verzi si budeme muset počkat zase o něco déle. Poděkujme Auranu.
A druhá věc je pro druhou polovinu pisálků. Zda se bude překládat i Ultimate Trainz Collection zatím nikdo neví. Bylo mi naznačeno, že je něco takového v jednání, ale finálně o tom není rozhodnuto. Takže to berte zatím jako 70% ne a 30% ano :).

Diskuse k článku [0 komentářů]

4. ledna 2003 Novinka - Ostatní

Betatest skončil, bude prodej

Definitivně skončil beta test strategie Rails Across America, kterou na náš trh dodá firma CD Projekt a to kompletně v češtině. Překlad hry je opravdu na vysoké úrovni. Překladu se dočkal i editor, který je ke hře přiložený. Hra se bude prodávat za 499,-. V obchodech by se mohla objevit už v únoru.

Diskuse k článku [0 komentářů]

4. ledna 2003 Download - Train Simulator

Nové menu pro MSTS

Všechno začalo českými skiny. Potom přišly první mise a následovaly opravdu kvalitní modely, které hravě předčí i ty komerční addony. Dokonce už existuje i částečná čeština pro MTS. Můžeme potkat i české zvuky a cabviewy. Třešničkou na dortu jsou už i nějaké české tratě (profi 024 nebo rozpracovaná 140). Jenže mi chceme jít určitě dále a Míro Just nám v tom pomůže. Ano, Just, autor stránek, kde shromažďuje krásné foto realistické cabviewy pro MTS přichází s další novinkou. Vytvořil krásné české prostředí pro MTS. Nepřeložil texty, ale místo originálních fotek, které se v menu mihnou, vložil fotky českých vlaků. Všechno to vypadá opravdu nádherně. Já Vám nabídnu k downloadu kompletní balíček všech změněných screenů, které jsou ke stažení i na Justově homepage. Kompletní balíček stahujte tady.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

4. ledna 2003 Download - Train Simulator

Mise pro Settle & Carliste Line

V emailové schránce se mi uhnízdila další povedená mise pro MTS. Tahle mise je určena pro trať Settle & Carlisle Line. Popis mise je v souboru readme.txt. Já jen dodám, že se projedete osobním vlakem CD 753. Download najdete tady. Málem bych zapomněl uvést autora. Tím je Radomír V. Díky.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [1 komentářů]

4. ledna 2003 Novinka - Ostatní

Michawel a jeho stránky

Už dlouho jsem nedělal reklamu na opravdu zajímavé stránky zaměřené na vláčky. Kolega Michawel jedny takové stránky zprovoznil. Můžete na nich najít jeho vlastní fotky (bez něho :)) vláčků a mašinek. Má opravdu pěknou galerii. A aby toho nebylo málo, přihodil na stránky i galerii screenů z MTS. Ostatně pokud se podíváte na zde přiložený screen, můžete dlouho debatovat o tom, zda se jedná o fotku nebo o screen. Jedinou vadou na celé kráse je špatný engine MTS, který tomu to kouzlo krade :( Mimochodem link na stránku je tady.

Diskuse k článku [0 komentářů]

3. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

ProTrain Semmering

Jak můžete na krabicových screenech pozorovat, máme tady 2 addony se stejným názvem. Není divu, že mi tahle informace utekla, když se někde psalo zrovna o ProTrain addonu, který vyjde v prosinci 2002. Skutečný ProTrain (screen vpravo) vyšel už před rokem a zrovna mnoho úspěchů nepobral. Addon, který si můžete koupit za 25 euro má být dalším ProTrainem nesoucí tentokráte název De semmeringe Bahn. Pokud pátráte po zemi, kterou v tomto addonu navštívíte, tak se jedná o Rakousko. Pokud chcete ušetřit 25 euro, zkuste se podívat tady. Je tam ke stažení jak Semmering 1.0, tak i Semmering 2.1. Bohužel download není shodný s krabicovou verzí hry. Zde totiž stáhnete jen trať, která se té krabicové asi nepodobá. Krom toho v krabici na CD dostanete i různé vlakové soupravy typické pro tuto trať. Ostatně podívejte se na screeny, které by Vás mohly ke koupi navnadit. A nepleťte si tenhle addon s ProTrainem 3, který vyjde v únoru tohoto roku!

Diskuse k článku [0 komentářů]

3. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

German Railroad 2 nové screeny

Na oficiálních stránkách addonu German Railroad se objevily nové obrázky z addonu German Railroad 2. Pokud se chcete pokochat opravdu zajímavými screeny, potom klikněte tady. Mimochodem tenhle addon už se také prodává a zatím si ho všichni chválí.

Diskuse k článku [0 komentářů]

3. ledna 2003 Novinka - Trainz

První Service Pack pro UTC

Pokud jste majitelé hry Ultimate Trainz Collection, potom by Vám neměl uniknout první service pack pro tuto verzi hry. Jak se můžete dočíst na homepage hry, SP opravuje několik malých chyb. Pod pojmem několik malých chyb jsem si ale nepředstavoval SP soubor o velikosti 33 MB. Nu co, budeme si muset na veliké SP od Auranu zvyknout. SP je k dispozici tady a tady. Jde vidět jak se beta testeři Auranu flákali, když probíhal beta test.
A na čem teď auran vlastně pracuje? Krom toho, že se snaží doladit jak hru Trainz a Ult.Trainz Col., tak se také věnuje práci na novém modulu pro Trainz. První modul mise totiž auran zvládl na jedničku. Uvidíme jak si poradí s modulem Yardmaster, který by měl do hry přinést další vylepšení. Kdy bude modul ke stažení zatím není známo, ale předpokládám, že vyjde opět jako SP o velikosti přes 200 MB.

Diskuse k článku [0 komentářů]

3. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

Německá trať pro MSTS v přípravě

Němečtí vývojáři pro nás připravují další addon v podobě tratě do MTS. Addon má být rozdělen na 4 části. V první části se podíváme na trať Bremen Rbf - Bremen Hbf - (Seelze Rbf) - Hannover Hbf, která by měla být hotova někdy na konci března nebo začátkem dubna. O tom jak kvalitní trať to bude se můžete zatím přesvědčit se screenů na homepage. Kdy vyjde druhá, třetí a čtvrtá část tratě zatím zmíňka nepadla. O dalším vývoji Vás budu informovat.

Diskuse k článku [0 komentářů]