3. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

Maglev 2005 pro MSTS

Milujete rychlou jízdu vlakem ? Pokud ano, je pro Vás addon Maglev 2005 tím pravým ořechovým. Jak samotný popis udává, Vaše souprava si to může hnát rychlostí 420 km/h. Akorát ta cena addonu se netváří moc zajímavě. Každého fandu to bude stát 30 euro. Objednávat můžete tady.

Diskuse k článku [0 komentářů]

3. ledna 2003 Novinka - Densha de GO!

Densha de GO! Shinkanzen - instalace

Jak jsem předpokládal, tak i tahle verze simulátoru Densha de Go! Shinkanzen, se bude potýkat s problémy při instalaci. Jak jsem zjistil, tentokráte nestačí zkopírovat adresář temp s instalátorem a potom v souboru setup.ini změnit číslo jazyku (language 0011 na 0001). Je pravda, že potom Vám instalátor naskočí anglický, ale instalace neproběhne. Zde budete muset improvizovat trošku jinak. Já Vám mohu jen prozradit, že k tomuto fíglu budete potřebovat našeho milého strýčka googla, ve kterém zadáte k vyhledání slovo i6comp. Až program najdete a stáhnete, tak pokračujete jako by jste rozbalovali ještě stařičkým dos rarem. Napíšete i6comp x data2.cab a soubor cab se Vám rozbalí bez instalace. Hra pak bude normálně fungovat. Tenhle návod je zřejmě potřeba jen na operační systémy WIN 9X. Majitelé windows 2000 a windows XP by neměli mít s instalací žádný problém, ale není to na 100%.

Diskuse k článku [0 komentářů]

1. ledna 2003 Download - Transport Tycoon

Transport Tycoon Deluxe Windows

O něco novější verze slavné dopravní strategie Transport Tycoon jehož první verze vyšla jen pro systém MS-DOS. Majitelé operačních systémů WinXP měli se spuštěním smůlu, ale teď už je to minulostí. K downloadu Vám totiž nabízím windows verzi této strategie. Nejlepší je samozřejmě s kombinací Open TTD, kde získáte i plnohodnotný multiplayer a to i v 10ti hráčích.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

2. února 2002 Novinka - Train Simulator

Dneska mi na poslední chvíli došel skin od Šíleného Maxe. Přeskinoval vlak TGV do krásných barev. Omlouvám se všem, že zde dneska není ke stažení, ale bude zítra, do dnešní aktualizace se bohužel už nevlezl :(

Diskuse k článku [0 komentářů]

2. února 2002 Download - Train Simulator

ČD BDs

A teď přichází překvapení, které bylo nedávno Vaší hádankou. Ano, na tohle musíte říct jedně WooooooooW. Ondra totiž opravdu připravil alespoň jeden model do dnešní aktualizace. Jedná se o služební vagon BDs, ve kterém je dokonce i OSOBA. Addonek je připraven v downloadech. Zároveň se Ondra omlouvá všem čekatelům na model 150, který měl vyjít zároveň s BDs. Bohužel nebyl čas, všechno stihnout, buďme ale všichni vděčni alespoň za dokonalý vagon.

Autor: Ondra Janiš
Celý článek » | download [505.2 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

15. ledna 2002 Download - SKM Simulator

SKM Simulator

Velice nadějné pokračování polského freeware simulátoru mechanik. Co se enginu týče, spíše nám to může připomínat i freeware simulátor EU07 (Maszyna). Jedinou vadou tohoto simulátoru je ukončený vývoj. Těžko lze na internetu najít nějaké nové info nebo nějakou novou verzi k downloadu. Ale i tak se můžete alespoň podívat na jednu z prvních verzí tohoto simulátoru.

Autor:
Celý článek » | download [4.8 MB] | Diskuse k článku [20 komentářů]

15. ledna 2002 Download - Train Simulator

CD 163 new

Připravte se na update modelu 163. Autor modelu totiž vylepšil některé podstatné věcičky, bohužel nepřiložil co bylo vlastně změněno. Hlavní je zpětná kompatibilita skinů z předešlých verzí !! Tak neváhejte, protože teď už Vás čeká jen DOWNLOAD.

Autor: Stary
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

15. ledna 2002 Download - Train Simulator

CD 753 verze 1.1

Starý zaslal opět novou verzi svého modelu 753 s pořadovým číslem 1.1. Já ji dneska uvádím ve 2 variantách (protože verze 1.0 byla automaticky smazána). Ti co si ji stihli stáhnout, můžou klofnout jen patch, který jim upraví verzi 1.0 na 1.1. Velikostně se PATCH a nová verze od sebe dost liší (1 MB). Co je v této verzi novinkou se mi nepodařilo zatím zjistit, ale akta X zůstávají i nad kompatibilitou textur :) Podle všeho jsou opět nekompatibilní s verzí 1.0 a předešlou.

Autor: Stary
Celý článek » | | Diskuse k článku [5 komentářů]

15. ledna 2002 Download - Train Simulator

CD Bix beta 2

Nová verze vydařeného modelu vagonu Bix od Killa007. Vagon má řadu vylepšení a proto jej doporučuji stáhnout. V brzké době se dočkáme finální verze, protože interiér už bude za chvíly také hotov. Zatím tedy BETA 2.

Autor: Kill007
Celý článek » | download [351.5 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

15. ledna 2002 Download - Train Simulator

CD Bix

O tom, že není k mání jen jeden český osobní vagon nás dneska převědčil i Kill007, kterého vyhecoval se svým neúzpěchem PaV. Musím uznat, že se mu model opravdu povedl a to je jeho teprve první počin. Tedy kromě skinů, které také nevypadají vůbec špatně. Tahle verze k downloadu je zatím jeho první BETA, která nemá zatím vnitřní pohled. Věřím, že se finální verze dočknáme opravdu brzy. Ale teď už stahujte.

Autor: Kill007
Celý článek » | download [352.3 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]