11. srpna 2015 Download - Zusi

ZUSI 3.0.7

Venku je již nějaký ten pátek nová verze dema německého vlakového simulátoru ZUSI. Novou verzi jsem zaregistroval až teď, ale myslím si, že lepší je alespoň informovat pozdě než vůbec :) Bohužel autoři nejsou moc sdílní s informacemi co je v této verzi nového, takže přihodím pouze soubor k downloadu a jedno nové video, které je k dispozici.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [62.6 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

22. září 2014 Download - Zusi

Zusi 3 DEMO 3.0.6 (10.9.2014)

Autoři německého simulátoru ZUSI 3 vydali po dvou letech další hratelnou demo verzi. Novinek od předchozí verze zřejmě nebude málo, bohužel autoři na webu nezveřejnili žádný log ohledně oprav a novinek. Zároveň se zřejmě blíží i vydání finální verze hry, kterou si budete moci zakoupit. Na ZUSI 3 se pracuje už nějaký ten rok a vzhledem ke konkurenčním simulátorům to nebude mít tak lehké. Samozřejmě si své příznivce najde, určitě minimálně z řad hráčů ZUSI 2. Pokud ale toužíte po reálnosti, potom bude dobré sáhnout po ZD Simulatoru, Maszyně nebo Run8 Train Simulatoru.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [62.1 MB] | Diskuse k článku [2 komentářů]

11. listopadu 2011 Download - Zusi

Zusi 3 DEMO BETA

Autor německého simulátoru ZUSI se po několika letech tvorby odhodlal vypustit první beta demo pro veřejnost. Takže teď máte šanci si tento simulátor vyzkoušet. Zusi asi není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o simulátor i v našich končinách oblíben, protože obsahuje i české modely. Je pravda, že graficky je hodně pozadu, ale co se hratelnosti týče tak tam drží laťku s ostatníma. Ve třetí verzi je hra značně vylepšena co se vzhledové i simulátorové stránky týče. Modely vozového parku si ovšem zachovávají stále tu lehkost takže nějak extra neoslní, ale dá se na ně koukat. DEMO si můžete stáhnout z lokálního downloadu nebo přímo na homepage.

Autor: pampaliny
Celý článek » | download [54.3 MB] | Diskuse k článku [4 komentářů]