6. prosince 2007 Download - Ostatní

A-TrainHX video

Majitelé konzole X-box 360 se mohou radovat. Japonská firma ArtDink připravuje pro tuto konzoli simulátor s názvem A-TrainHX. Respektive nejedná se úplně o simulátor, ale o takovou strategii podobnou Transport Tycoonu převlečenou do krásného 3D kabátku ve které jste zaměřeni pouze na vlaky. Stavíte železniční sítě a poté se můžete po své železniční síti projet. Kromě železniční sítě si můžete vybudouvat i své město a vlastně celou svou mapu, kterou můžete sdílet s hráči po celém světě. Bohužel projekt je určen pouze pro konzole Xbox 360 stejně jako první A-train byl určen pouze pro PS2. Majitelé PC se tak budou muset stále spokojit se starým Transport Tycoonem nebo jeho 3D náhradou Train Truck Tycoonem.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

24. prosince 2005 Download - Ostatní

Loco-Mania - trailer #2

O připravované hře Loco-Mania toho nebylo napsáno zrovna málo. Připomenu třeba jen preview z července doplněné i o některé herní videa. Hra se má začít prodávat v únoru příštího roku a autoři ted vypustili již v pořadí druhý trailer o velikosti 35MB, který si můžete stáhnout z jejich homepage nebo přímo z lokálního downloadu. Ve jedné minutě uvidíte hned několik zajímavých záběrů ze hry.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

19. července 2005 Download - Ostatní

Loco-Mania ingame videa

Po včerejším preview na připravovanou hru Loco-Mania od české firmy 7FX tady mám pro Vás 7 video záznamů ze hry. Můžete si tedy sami udělat obrázek o animovaném menu hry, kde prolétává kamera nad hezky provedenou krajinou. V preview sem zmínil i funkční železniční přejezd a na video záznamu Vám nabízím jak vypadá přejezd v klidovém stavu, když přes něj zrovna žádnou soupravu neproháníte. Zbytek video záznamů najdete při kliku na kompletní článek. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [1 komentářů]

5. května 2005 Download - Ostatní

Loco-mania trailer #1

O chystané české hře Loco-Mania jsem Vás už informoval. Doposud nebylo k dispozici kromě psaného infa a pár screenů vlastně nic. Dneska je pro Vás připraveno první tří minutové video přímo ze hry. Stáhnout si jej můžete tady v jeho méně kvalitní low-res verzi, ale ve velikosti pro všechny zcela příznivé (11MB). O něco kvalitnější hi-res verzi si můžete stáhnout přímo na domácí stránce hry. Hra by měla vyjít už v květnu nebo snad začátkem června.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [5 komentářů]