16. února 2005 Novinka - TA Train Simulator

Jak to vše vypadá ?

V pátek jsem Vás upozornil na jednu vláčkovou akci, kde by měla být mimo jiné představena hra Train Artisan Train Simulator. Celé představení hry byla jedna velká video ukázka s možnostma celé hry. Samozřejmě všechno co bylo možné vidět je jen z ranného kódu hry. Ve finální verzi to může být všechno jinak.
Jaké pak to tedy bude ? Tuhle otázku si určitě pokládá každý z nás. Podle posledních informací ohledně této preview verze je tam úplná volnost pohybu. Můžete vystoupit z kabiny vlaku, projít se po krajině a zase zpátky nastoupit a usednout za tu spoustu tlačítek. Pohled by měl být vlastníma očima jako tomu je i u akčních 3D stříleček, akorát teď nebudete držet v ruce zbraň. Celé to zní hodně zajímavě. Bohužel video ukázka zatím stále není volně dostupná a tak si to můžete vše jen tak představovat.

Diskuse k článku [2 komentářů]

11. února 2005 Novinka - TA Train Simulator

Nový screen a info

O tomto víkendu se koná jedna vláčková show v Doncestru. Zajímavostí této show je i předváděčka TrainArtisan Train Simulátoru. K vidění by měl být i funkční multiplayer tak jak to dokumentuje i tento screen. Předváděčka bude jen jako video projekce. Je možné, že po výstavě bude video zpřístupněno k volnému downloadu i na internetu. Necháme se překvapit, snad tato výstava přinese i další nové informace ohledně tohoto simulátoru.

Diskuse k článku [2 komentářů]