18. srpna 2008 Download - Rail Simulator

Rail Simulator MK2 fix update

Koukám, že Kuju udělalo úplně stejný scénář ohledně jejich updatu. Krom toho že update Mk2 nenaplnil očekávání spousty hráčů ať už díky problémové instalaci (Kuju totiž zveřejnilo 2 updaty Mk1 s tím že o novější verzi ani neinformovali) nebo díky nesplněným přáním komunity. I přes veškeré bláboly v jejich readme.txt, že tentokrát naslouchali komunitě se nic nezměnilo. Směšné je, že se soustředili na AI vlaky, ale chování hráčem ovládané soupravy zůstalo téměř nedotčené. Zaráží mě i fakt ohledně deště a sněžení v tunelu. Vždyť tenhle problém v MSTS neexistoval a stála za ním úplně stejná společnost. Navíc by mě zajímalo jak tenhle update testovali když i po takové době "jejich betatestu" se našel bug v Ealing Broadway na trati Oxford - Paddington kde je chybějící kolej. Zarážející je i info ohledně instalace této opravy (zálohovat veškeré tratě do nového adresáře). Opravu můžete stahovat z lokálního downloadu. Před instalací si přečtěte pozorně přiložený READ ME FIRST soubor. A teď už můžeme další půl rok čekat na Mk3 update, třeba nám jej Kuju nadělí pod stromeček :)

Autor:
Celý článek » | download [9.9 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

17. srpna 2008 Download - Rail Simulator

Update MK2 pro Rail Simulator

Po téměř dvou měsíčním spoždění je k mání konečně update MK2 pro Rail Simulator. Kompletní seznam novinek a oprav najdete v anglickém jazyce tady. Ke správné funkčnosti budete potřebovat i update MK1, který není obsažen v tomto updatu. Kuju upozorňuje, že po update nebudou fungovat Vaše uložené pozice. Zároveň addony vydané před srpnem 2008 nejsou kompatibilní. Pokud tedy chcete instalovat addony vydané před srpnem 2008 a už jste aplikovali update MK2, potom je potřeba hru smazat a znovu nainstalovat. Aplikovat update MK1, nainstalovat všechny addony co chcete ve hře mít a potom doinstalovat update MK2. Máte-li už s tímto updatem nějaké zkušenosti, klidně se o ně podělte. Já osobně sem Rail Simulátor nedávno smazal a tak to nějakou dobu potrvá, než jej opět nainstaluji a tenhle update vyzkouším. Balíček o velikosti 20 MB můžete stahovat z jejich oficiální stránky nebo z lokálního downloadu.

Autor:
Celý článek » | download [21.3 MB] | Diskuse k článku [20 komentářů]

8. února 2008 Download - Rail Simulator

Rail Simulator Update Mk1

Kuju dlouho napínalo, ale už je to venku. Jejich 64MB update s označením Mk1 si můžete stáhnout i z lokálního downloadu. Kuju doporučuje předešlou verzi instalace zálohovat. Kromě již dříve zmíněných novinek, které update přinese je tady jedna zajímavá novinka pro majitele Raildriver ovládání. V tomto updatu je přidána podpora! Co ovšem zamrzí je stále déšť v tunelu. To by mě zajímalo co Kuju celé ty 4 mesíce dělalo. Zároveň s updatem pro hru vyšla nová verze DevTools , která je určena primárně pro majitele US verze a majitele evropské verze s čistou instalací bez DevTools. Majitelé evropské verze, kteří průběžně svůj DevTools aktualizovali, získají aktuální verzi DevTools díky updatu.

Autor:
Celý článek » | download [60.8 MB] | Diskuse k článku [2 komentářů]

19. října 2007 Download - Rail Simulator

7f 2-8-0 Engine oprava spřáhla

Rail Simulátor potkala menší chyba s přáhly u parní lokomotivy. Zadní spřáhlo funguje korektně a můžete na něj připojit veškeré vagóny. Problém zůstává pokud chcete zapjit nějaké vagóny na přední spřáhlo. Naštěstí komunita nelení a vydala neoficiální opravu. Stačí pokud tenhle bin soubor nakopírujete do adresáře: Rail Simulator\Assets\Kuju\RailSimulator\RailVehicles\Steam\7F_2-8-0\Default\Engine. Musíte přepsat defaultní verzi loko, ne tu kterou získáte pokud si stáhnete nějaký skin z Rail Simulátor stránky. Pro jistotu si zálohujte originální soubor, který by mohl mít později vliv na updaty.

Autor:
Celý článek » | download [17 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]