2. června 2011 Download - World of Subway

World of Subway vol.3 update 1.20

TML Studio vypustilo po shlédnutí několika videí na youtube nový update 1.20 a nasypali tak na hlavu popel Aerosoftu. Aerosoft totiž vypustil starou verzi hry pro download, která právě způsobovala takové problémy a neměla se vůbec dostat ven. Patch opravuje právě ono vykolejení soupravy i při rychlostech nižších než jsou předepsané. Bylo opraveno i několik kosmetických chyb (co kde a jak, to už se v updatu nepíše). Mě osobně by spíš potěšilo, kdyby přidali právě onu jízdu na směny.
Já si jen říkám, jak je možné že Aerosoft vypustil nějakou betu svým zákazníkům. Otázkou je, zda verze na Simmarketu byla rozdílná ? Jisté akorát je, že DVD verze bude ta správná.
Update 1.20 si můžete stáhnout přímo z lokálního downloadu.

Autor:
Celý článek » | download [15 MB] | Diskuse k článku [3 komentářů]

30. října 2008 Download - World of Subway

World of Subways vol.1 update 1.20

Týden dalšího čekání se vyplatil a opravný patch 1.20 pro World of Subways vol.1 je tady. Oprav není mnoho, ale i tak tenhle patch přijde vhod zejména všem, kterým se nelíbila fyzika chování souprav. Opravena byla i signalizace na některých místech, kde svítila nepřetržitě červená, apod... Stahovat můžete z Aerosoft.com, večer i na homepage hry a nebo přímo z lokálního downloadu. Velikost patche je slabých 10 MB. Každopádně majitelé krabicové verze hry už mají opravný patch obsažen přímo ve hře.

Autor:
Celý článek » | download [10.6 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]