11. února 2011 Download - Trainz Simulator 2010

Trainz Multiplayer update 45607

Auran vydal nový update pro jejich multiplayer build, který posune verzi z 45467 na 45607. Opraveno je několik chyb, které hráčům komplikovali život v multiplayeru. Přidána nová struktura pro kooperativní multiplayer, vylepšen download, vylepšeno připojení ke hře (zřejmě už se nečeká 2 minuty, nemám odzkoušeno).
Co dále potěší jsou reálná jména hráčů na minimapě, dříve se tam zobrazovalo jméno řidiče. Ve 3D zobrazení jdou také zobrazit jména hráčů nad loko (možnost zapnout v nastavení). A spoustu dalších chyb. Jde vidět, že Auran zareagoval opravdu rychle. Nový update má velikost 6 MB a měl by se stáhnout automaticky jako autopatch. Pokud by se tak nestalo potom je zde možnost stáhnout celý update a manuálně nainstalovat. Mějte na paměti, že updaty od Auranu nejsou sekundová záležitost, ale může to zabrat nějakou tu minutu či hodinu. Záleží samozřejmě na velikosti updatu. Jinak update je nutný pro pokračování hraní v multiplayeru, TS 2010 nebude komunikovat ve dvou verzích.

Autor:
Celý článek » | download [6.4 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

7. února 2011 Download - Trainz Simulator 2010

TS 2010 DD update v44088

Vzhledem k tomu, že Auran si nějak nedělá starosti o hráče, kteří si zakoupili svou legální kopii přes jiné download servery tak je tady jeden neoficiální update, který vytvoří z digitální verze právě verzi 44088 na kterou už je možné aplikovat onen multiplayer update. Vyzkoušel jsem to na Steam verzi a funguje to skvěle. Je lepší si onu nainstalovanou hru zkopirovat někam bokem a do adresáře se hrou rozpakovat přiložený zip soubor. Potom stačí spustit Updater.exe a provede se update. Pro provedení updatu je nutné připojení k internetu, protože updater si stahuje onen update z internetu (cca 30 MB). Je to čisté, testované, bez virů takže nemusíte mít žádné obavy. Je zbytečné updatovat pokud nechcete vyzkoušet multiplayer a pokud jste své sériové číslo nezaregistrovali před 10. lednem 2011.
Pro aplikaci patche je nutné mít na disku, kde máte TEMP, 8 GB volného místa (většinou je to disk C:)!

Autor:
Celý článek » | download [102.6 KB] | Diskuse k článku [2 komentářů]