20. listopadu 2014 Novinka - Trainz Simulator 12

Trainz Mega Bundle

Myslím si, že lepší nabídku už jen tak neuvídíme. Pamatujete si ještě na předchozí Trainz Bundle, který obsahoval několik DLC pro Trainz Simulator 12? Cena byla směšná a né jeden z Vás si určitě ten balíček zakoupil. Ti co počkali se zřejmě teď radují, protože je zde pro změnu Mega Bundle, který opět stojí směšné peníze, ale obsahuje toho podstatně více než předchozí nabídka. Za cenu 3,59 euro dostanete 16 her či DLC. Tohle už opravdu stojí za zvážení. Tenhle bundle můžete najít tady. Osobně, i přestože vlastním nějaké DLC pro Trainz Simulator 12, si nenechám tenhle balíček uniknout, protože neobsahuje jen DLC loco pro Trainz, ale i tratě, které stojí podstatně více než 3 eura. U balíčku je napsáno, že obsahuje věci v hodnotě $200. Takže neberte to za ty peníze.

Diskuse k článku [1 komentářů]

4. září 2014 Novinka - Trainz Simulator 12

Trainz Bundle

Toužili jste někdy získat Trainz Simulator 12 a k tomu 8 DLC za úplně směšnou cenu ? Tedy respektive za cenu 3,59 euro ? Pokud ano, teď je ta doba po tomhle výběru sáhnout. Nečekám, že by se to mohlo v nejbližších dnech opakovat, protože tyhle Trainz bundle nejsou k vidění tak často jako jiné hry. Pokud tedy toužíte po tomto ojedinělém balíčku, potom si jej můžete zakoupit tady. Po zakoupení obdržíte Steam aktivační klíče. Klíče, které nebudete potřebovat potom můžete prodat či někomu darovat (třeba už budete vlastnit Trainz Simulator 12, ale ostatní DLC ještě ne). Při zakoupení tohoto balíčku ušetříte cca $125. Rozhodně to není málo... kéž by jednou byl i Train Simulator bundle, jenže to se asi nestane. Krom toho si za 2 eura můžete pořídit i tratě jako Murchinson 2 nebo Cabon City, Settle & Carlisle.

Diskuse k článku [7 komentářů]

4. července 2014 Novinka - Trainz Simulator 12

Trainz A New Era - předprodej

Začal předprodej připravovaného simulátoru Trainz A New Era, který bude takovým pokračováním série Trainz. Nové pokračování je tvořeno na novém grafickém enginu, který by do hry měl přinést ještě reálnější grafiku. Bude obsahovat reálnou fyziku, editor tratí, plně animované výhybky, klopené oblouky, realistický pohyb kabiny a celé soupravy, kouřové i vodní efekty (jen doufám, že zase nebude pršet v tunelech). Co potěší je opět multiplayer, ale hlavně přístup k dalším více než 250000 již existujícím DLC. Předobjednat si můžete hned jednu ze 3 verzí, které jsou v nabídce.
Klasickou verzi si tak můžete zakoupit za 39.90. V této verzi obdržíte klasickou verzi Trainz New Era a k tomu jako dárek slevu $10 a addony v hodnotě $67 (celkem ušetříte tedy $77).
Deluxe verze potom obsahuje $20 slevu a addony v hodnotě $67 a k tomu ještě 3 bonusové tratě v hodnotě $89. Ušetříte tak $135, cena za deluxe verzi je $69.90.
Sběratelská edice potom obsahuje To samé co Deluxe verze, tedy addony za $67, tři bonusové tratě v hodnotě $89, k tomu sleva $40 a tvůrci podepsanou kovovou krabici. Dále v balení najdete barevný manuál, 5 fotek o velikosti 6x8 palců a vytisknuté přiřazení kláves. Nabídka sběratelské edice je limitována a její cena je stanovena na $109,90, ušetříte tak krásných $155.
Všechny 3 verze lze zakoupit v krabicové verzi, klasickou a deluxe verzi lze potom zakoupit i jako digitální download. Datum vydání není přesně stanoveno, ale podle posledních informací by to mělo být do konce tohoto roku.

Diskuse k článku [2 komentářů]

13. listopadu 2013 Novinka - Trainz Simulator 12

Trainz: New Era - kickstarter

A je spuštěno. Dneska ve 4 hodiny ráno začal fungovat projekt na kickstarteru. Cílová částka, kterou je nutné vybrat je 165.000 AUD a v současné době je tam něco přes 20000 AUD. Samozřejmě nic není zadarmo a hráčí, kteří zaplatí nějakou tu částku, kterou autoři uvádějí v bonusech, tak obdrží nějaký bonus od autorů. Taková nejmenší částka je potom $5 AUD, kdy získáte digitální obrázek na plochu. Potom už částky naskakují, kdy za $25 tak můžete získat už samotnou hru Driver Edition. Do bety se dostanete přispěním $45 AUD a $55 AUD Vám umožní účastnit se dokonce pre-bety. Za větší částky je možné potom získat vlastní vůz ve hře či vlastní 3D postavu. Pokud se budete chtít účastnit i alfa verze tak budete muset sáhnout hlouběji na svém účtu, protože tato volba stojí $2500 AUD. Maximální částka je potom 8000 AUD. No osobně jdu autory podpořit nějakou tou částkou, protože dobrých vlakových simulátorů je málo a za nějakou tu sumu do toho autorům prostě můžeme i kecat :) Datum vydání finální verze hry by mělo být za rok.

Diskuse k článku [0 komentářů]

11. listopadu 2013 Novinka - Trainz Simulator 12

Trainz: New Era

Kickstartový projekt Trainz: New Era dává o sobě vědět. Na připravované stránce tohoto projektu je k vidění první malá ukázka co si tvůrci pod New Era představují. Zatím je vše zaměřeno na změnu grafiky z kreslené na pomalu dech beroucí. Více o tomto projektu se dozvíme při odstartování kickstarter kampaně, která by se měla spustit 13.11.2013. Zatím to nevypadá vůbec zle, jen doufám, že autoři zamakají i na jiných věcech než jen na grafickem enginu.

Diskuse k článku [0 komentářů]

29. října 2013 Novinka - Trainz Simulator 12

Trainz Simulator 12 za hubičku ?

Pokud ještě nevlastníte Trainz Simulator 12 tak je právě pro Vás připravena jedna opravdu zajímavá akce. Samozřejmě tuto akci mohou využít i ostatní hráči, kteří už tento simulátor mají, protože v balíčku, který stojí téměř 3 libry, můžete najít Trainz Simulator 12, Trainz Simulator: Murchison 2, Rig n Roll, Euro Truck Simulator, Zemědělský simulátor, a další, tedy celkem 9 simulátorových her. Všechny hry vyžaqdují aktivaci na Steamu a pořídit si je můžete tady. Trvání akce je limotováno na 20 dní.

Diskuse k článku [5 komentářů]

26. října 2013 Novinka - Trainz Simulator 12

Trainz: New Era a Trainz: World of Rail

Že je v plánu nová verze Trainz asi nikoho nepřekvapí. Auran už delší dobu nevypustil novou verzi své hry. Nové pokračování má zatím název New Era a podle všeho bude jeho start započat na KickStarteru (platforma, kde hledají vývojáři sponzory na zaplacení hry). V plánu toho zatím moc není, ale všechno samozřejmě záleží na tom, zda se vůbec podaří potřebné peníze získat.
Druhý projekt se jmenuje Trainz: World of Rail a ten bude čistě online a hlavně ZDARMA. Primární platforma přes kterou se bude hra hrát je STEAM. K dispozici bude zřejmě nějaké rozsáhlá mapa světa, po které budeme moci jezdit. Nebude chybět samozřejmě hodnocení (zřejmě se dočkámě něčeho podobného co má teď Train Simulator 2014). Nebudeme ale spekulovat, protože více informací se brzy dozvíme. World of Rail se připraven do beta stádia a New Era startuje na KickStarteru již 13. listopadu.

Diskuse k článku [0 komentářů]

24. října 2013 Novinka - Trainz Simulator 12

Bude nový Trainz ?

Auran chystá oznámení nových produktů pro rok 2014 a mezi tím by měl být i nový Trainz Simulator 14 či 15. K oznámení by mělo dojít již tento víkend. Je jasné, že když by měla hra vyjít příští rok tak už je dokonce něco i rozpracováno. První ukázka by tak mohla být k dispozici na výstavě v Austrálii, kam Auran některé registrované členy zval prostřednictvím emailu. Rád bych se tam podíval, kdo také ne že, ale na to bych potřeboval asi nějakého většího sponzora, který by uhradil cestovní náklady :) Takhle se budeme muset spokojit s youtube ukázkama, které určitě uniknou a nebo s obrázky, které budou taktéž k dispozici. Jsem zvědav jakých vylepšení se dočkáme. Teď se mohou uživatelé k budoucí verzi vyjádřit co by tam chtěli.

Diskuse k článku [0 komentářů]

12. června 2013 Novinka - Trainz Simulator 12

Trainz Simulator 12 - SP1 hotfix 3

Auran vypustil po delší době další opravný patch pro Trainz Simulator 12. Seznam oprav je opravdu dlouhý, ale velikost patche je cca 35 MB. Hotfix by se měl sám stáhnout a nainstalovat při spuštění hry. Update podle prvních informací trvá cca 3 - 5 minut i když některé ohlasy tvrdí, že to kontrolovalo potřebné místo na disku přes 30 minut. Co mě velmi překvapilo je potřebné místo na samotném pevném disku. Update vyžaduje 16 GB volného místa jinak se vůbec nespustí. Stejně jako se updaty u Train Simulatoru 2013 neobejdou bez chyb tak i tenhle hotfix 3 může znamenat pro Váš Trainz Simulator 12 noční můru a může se cokoliv pokazit. Sice se to stává opravdu ve velmi málo případech, ale autoři to nevylučují.

Diskuse k článku [0 komentářů]

4. dubna 2013 Novinka - Trainz Simulator 12

Trainz balíček 4 v 1

Na serveru gamersgate (obdoba Steamu)je možné zakoupit balíček Trainz Bundle 4 v 1, který obsahuje Trainz Simulator 12, Trainz Settle and Carlisle, Trainz Murchison 2 a Trainz Classic Cabon City. Celý balíček normálně stojí 85 euro, ale teď jej můžete mít za krásnou cenu 28 euro. Pokud o něj máte zájem tak si jej můžete zakoupit tady. Server gamersgate mám ověřený, jeho služby jsou spolehlivé takže se není čeho bát. Sám zde mám nakoupen Trainz Simulator 12 a funguje bez sebemenších problémů včetně aktualizací. Akce by měla trvat do neděle.

Diskuse k článku [2 komentářů]