3. září 2015 Novinka - ZD Simulator

ZD Simulator v akci

Pokud jsem novinku na domovské stránce tohoto ruského simulátoru pochopil správně, tak by měl být simulátor momentálně v akci za cenu $7! Akce by měla trvat do 15.9. 2015, takže pokud ještě tento simulátor nemáte, potom je to opravdu dobrá šance si jej pořídit. Je fakt, že ani cena bez akce $12 není nijak převratná, ale když člověk může ušetřit přes 100 Kč tak je to určitě lepší. Škoda jen, že podle stránek se anglická verze zastavila na 4.9.9 a ruská verze už má verzi 5.2. Je ale možné, že o updaty anglické verze se stará Aerosoft, který se stará o distribuci. Kdo má anglickou verzi by tohle mohl nějak potvrdit nebo vyvrátit.

Diskuse k článku [12 komentářů]

6. listopadu 2011 Novinka - ZD Simulator

ZD Simulator - že by se anglické ledy hnuly?

Na oficiálních stránkách simulátoru se objevila informace o možnosti použití nové platební brány MoneyBookers. Dosud se musel používat ruský WebMoney, což nebylo úplně jednoduché, aspoň ne pro našince.
Co mne zaujalo je, že celý dokument (dole odkaz) je napsán ANGLICKY.
Je tam i email, odvážnější jedinci mohou ťuknout, zda pak dostanou ZDSIM v angličtině - nedostanou, ale bude signalizován zájem :)
Odkaz je zde:
http://zdsimulator.com.ua/zdsimulator/

Diskuse k článku [0 komentářů]

11. října 2011 Novinka - ZD Simulator

ZD Simulator v angličtině

Jak jistě všichni víte, ZD Simulátor je jedním z nejlepších freeware simulátorů co se dá sehnat. Má jen jedinou chybu na své kráse a tím je ruština. Starším generacím to nemusí dělat takový problém, ale těm mladším, kteří už ruštinu na základní škole neměli to problém dělá určitě. Je zde ale reálná šance, že bude simulátor přeložen i do angličtiny. Problém je, že to nebude zadarmo. Já osobně bych tvorbu anglické verze finančně podpořil, ale co Vy ? Kdyby autor zveřejnil, že je potřeba vybrat například $100 na tvorbu anglické verze byli by jste ochotni také něco přidat ? V podstatě $100 je směšná částka za kterou to autor asi dělat nebude, to byl jen takový příklad, protože autor se anglické verzi nebrání... jen zadarmo ji prostě dělat nechce.
Zde bych se sám pozastavil nad logikou autora... Na jedné straně tvrdí, že free verzi simulátoru hrají tisíce uživatelů a na druhé straně brečí, že se prodalo málo licencí (to je ta placená verze). Já osobně si licenci koupím, až bude hra anglicky a na toto měl snad autor myslet už od samého začátku, že ruština prostě není světový jazyk, který by mu jeho simulátor prodával.

Diskuse k článku [3 komentářů]