2. srpna 2017 Novinka - EEP

EEP Train Simulator Mission

EEP zřejmě není třeba dlouze představovat. Simulátor modelového kolejiště, který má propracovaný editor na tvorbu nových tratí, apod... EEP Train Simulator Mission je pouze simulátor, který nabídne několik zajímavých misí, které je třeba plnit, od řazení souprav přes dopravu na určitá místa až po překládku vagónů pomocí jeřábu. Tahle verze EEP nemá editor. Hra nabídne realistickou fyziku, režim kariéry a několik různých zaměstnání jako strojvedoucí, posunovač, řidič jeřábu nebo dispečer. Hra je již k dispozici na Steamu za cenu 20 euro.

Diskuse k článku [0 komentářů]

4. ledna 2017 Novinka - EEP

EEP 13

Na konci roku 2016 se strhla lavina ohledně simulátorů. Každý chtěl vychytat Vánoční nákupy vydáním nové verze. Není tomu jinak ani u EEP simulátoru, který je primárně určen modelovým nadšencům. Jeho poslední verze 13 je k dispozici hned ve dvou verzích. Klasická verze obsahuje 3D editor, jednoduché přechody mezi tvorbou a hraním, 6 předpřipravených map, profesionální kamerový systém pro dech beroucí záznamy, dinamické počasí a střídání dní a nocí. Verze EEP 13 expert navíc obsahuje větší realističnosti (animovaní voda, pohupující se objekty), vylepšená fyzika, lepší obloha (možnost tvoření duhy), atd. Obě verze jsou k dispozici na Steamu v německém i anglickém jazyce. Za cenu 30 euro si tak můžete zakoupit základní verzi hry. Pokud Vás zajímá Expert verze, potom je stejně nutné vlastnit základní verzi a dokoupit si za 20 euro update ze základní verze. Pokud nevlastníte žádnou verzi, potom můžete zakoupit za 50 euro rovnou celý bundle, který bohužel cenově vychází stejně jako když si koupíte všechno zvlášť. Dříve bylo hru možné před zakoupením vyzkoušet. Poslední verze se mi ale v demo verzích nedaří najít. Jediné jak hru vyzkoušet je tedy zakoupit na Steamu a pokud Vám nebude vyhovovat tak můžete Steam požádat o vrácení peněz. Jde tak učinit do maximálně 2 odehraných hodin z dané hry. Na vyzkoušení kolikrát postačí i 20 minut.

Diskuse k článku [0 komentářů]

1. července 2015 Novinka - EEP

EEP 11

Na svět se velmi nenápadně dostala další verze EEP s označením 11. Než se rozhodnete ke koupi tak je dobré si říct, že EEP je skutečný simulátor modelového kolejiště, který toho zvládne opravdu hodně a pokud si vše uděláte podle Vašich představ tak se na to velmi hezky kouká jak to všechno funguje. Hra se v profesionální verzi prodává za 50 euro, ale majitelé předchozí verze získávají od autorů slevu krásných 10 euro. Základní verzi tak můžou získat za 30 euro. Ostatně trailer Vám toho může povědět víc.

Nová verze přináší novinku v podobě scriptovacího jazyka LUA, který můžete najít i v Train Simulatoru od Dovetail Games. Hra je v současné době pouze v německém jazyce, ale věřím že anglická verze na sebe nenechá dlouho čekat.

Diskuse k článku [9 komentářů]

8. června 2015 Novinka - EEP

EEP X na Steamu

Trvalo to sice delší dobu, ale i simulátor modelové železnice EEP je konečně na Steamu. Bohužel zde není důvod k radosti a hned upřesním proč. O tom, že hra bude na Steamu vím už delší dobu a tajně jsem doufal, že hra bude kromě německého jazyka obsahovat i nějaký jiný a to právě díky tomu, že bude k dispozici na Steamu. Pokud tedy neumíte německy, potom na hru honem můžete zapomenout. Ani Steam verze totiž neobsahuje jiný jazyk než němčinu. Je to velká škoda. Tenhle simulátor má co nabídnout a pro mnohé je právě němčina velkou překážkou. Osobně ani já němčinu nemusím. Hru si samozřejmě můžete zakoupit tady za krásných 40 euro. Za dalších 42 euro si můžete zakoupit 3 DLC, které jsou na Steamu s dnešním datem také k dispozici. Teď už jen doufat, že se tvůrci dokopou a udělají i anglickou verzi o kterou by projevilo zájem určitě více lidí.

Update:
Samou radostí, že vidím na Steamu EEP X, jsem nějak přehlédl, že anglická verze hry je na Steamu k dispozici už více jak rok pod názvem Railroad X. Jediné v čem je rozdíl jsou přiložená DLC.

Diskuse k článku [4 komentářů]

13. května 2014 Novinka - EEP

EEP X

Toužili jste někdy po krásné modelové železnici ? Pokud ano, tak jistě víte, že na sestavení takové železnice je potřeba nemalých finančních prostředků. No a pokud patříte právě ke skupince fanoušků modelové železnice, kteří tyto prostředky prostě nemají, tak je pro Vás určen alespoň tento zajímavý simulátor modelové železnice EEP, který už je ve své desáté verzi. Bohužel na tento simulátor je velice těžké sehnat funkční DEMO, které si můžete alespoň částečně osahat. Ono DEMO je v podstatě plná hra, ke které po zakoupení obdržíte číslo na odemčení. A vzhledem k tomu, že není demo, tak je dobré poděkovat všem, kteří alespoň na youtube dávají nějaké videa z tohoto simulátoru. Pod článkem si můžete prohlédnout oficiální trailer. No a potom, když napíšete na youtube EEP X nebo Eisenbahn X tak se Vám zobrazí spousta dalších hratelných ukázek přímo z tohoto simulátoru. Ve finále si tento produkt můžete pořídit přímo tady ve dvou verzích, basic za 27 euro a professional za 45 euro.

Diskuse k článku [3 komentářů]