6. prosince 2021 Novinka - Derail Valey

Derail Valley Simulator

Možná jste o tomto zajímavém simulátoru ještě neslyšeli. Možná patříte mezi aktivní hráče. Každopádně se nám blíží velký update, který ponese Derail Valley Simulator. Původní datum konec roku 2021 se bohužel nepodařilo dodržet a oficiální vydání je momentálně stanoveno na březen roku 2022. V současné době startuje uzavřená beta. No a co by měla verze s označením Simulator přinést ?
- střídání dní a nocí
- dynamické počasí
- vylepšená simulace díesel-elektrických lokomotiv
- vylepšená simulace parních lokomotiv
- předělané GUI
- sandbox režim
- a spousta dalších menších věcí + další věci budou oznámeny
Stejně jako minulý větší update i tenhle bude zdarma.

Diskuse k článku [2 komentářů]

22. května 2020 Novinka - Derail Valey

Derail Valley Overhauled

Derail Valey asi není třeba zdlouhavě představovat. Původně tvořený VR simulátor, který fungoval i bez VR se dočkal velké aktualizace. Nutno říci, že Derail Valey je zatím stále v předběžném přístupu a na hře se neustále pracuje (ostatně stejně jako Mashinky). Autoři do volné aktualizace vložili opravdu hodně úsilí a na hře to jde poznat. Tak jako mě původní verze moc nenadchla po vydání této aktualizace jsem neváhal a hru si okamžitě pořídil. Škoda jen, že se DTG trochu neinspirovalo. Neříkám, že všechno je parádní v Derail Valey, ale rozhodně je tam spousta věcí lepších než v TSW. Navíc ve hře funguje ekonomika, režim kariéra a co je hlavní... za své chyby prostě zaplatíte. Stejně tak jako třeba v Euro Truck Simulátoru si zaplatíte za poškození, tak i v Derail Valey Vaše konto nezůstane nedotknutelné. Jinak je hra opravdu zábavná a momentálně je pro mě zábavnější jak TSW (to jsem mimochodem nehrál už hodně dlouho, protože se raději věnuji jeho modifikacím).
Derail Valey si mimochodem můžete zakoupit na Steamu za krásnou cenu 17 euro. Než tak učiníte, určitě si prohlédněte některé videa z poslední verze Overhauled (youtube i twitch jich nabízí spoustu). Osobně své investice nelituji a raději Derail Valey, který přináší mnohem více zábavy, než M3 pro TSW :)

Diskuse k článku [6 komentářů]

1. února 2018 ... - Derail Valey

Něco k zamyšlení

Není týden co by se na mě nevyřítilo z nějaké stránky, že existuje nějaký nový script na těžbu krypto měn, který se Vám spustí přímo v prohlížeči po navštívení dané stránky a funguje po dobu co je uživatel na dané stránce. Nedávno byl internet plný informací, že už těží i youtube uživatelé díky nějaké reklamě co se tam zobrazovala. A tak si říkám, kdy se najde nějaká vyčůraná herní firma, která si dá nějaký těžební algoritmus přímo do nějaké hry a hráč tak bude vydělávat peníze dané firmě při hraní jejich hry. V dnešní době, kdy se některé hry chovají jako špatně optimalizované a mají mega požadavky na PC, (a přitom to jsou takové blbosti se čtverečkovou grafikou apod...) se to dá krásně zamaskovat právě za tu optimalizaci. Hráč si ani nevšimne, že když hraje tetris tak mu běží procesor na 100% apod... A hlavně mu ani nedojde, že by mohl těžit pokud by to autoři přímo nedali do podmínek. Na druhou stranu by to nebyl zase tak špatný herní model, místo mikro transakcí, které využívá třeba 50% uživatelů (věřím, že je jich více), by hra na sebe vydělávala právě přes těžbu. Čím déle, tím by se uživatelům odemklo více ze hry, apod... Klidně bych si dovedl představit situaci, že bych hrál Train Simulator 2018 a za pár hodin jízdy bych od autorů dostal nějaké další DLC dle vlastního výběru zdarma apod... (nebylo by to zdarma, protože během toho hraní bych si ho vytěžil). Takže teď už jen čekat až se toho nějaké studio chytne :) A co Vy ? Líbil by se Vám takový herní model nákupů DLC ? Samozřejmě hra by musela být pořád hratelná a nevyužitý výkon by se využil na těžbu. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [3 komentářů]