5. dubna 2005 Download - Boso View Express

Easy Tree

Stromečky v BVE snadno a rychle. Tak by se dal stručně popsat tenhle freeware prográmek pro BVE 4.x. Jedná se o program pomocí kterého si pro BVE můžete vytvořit strom. Program dokonce sám dát aleje stromů přímo na mapu a každý může mít jinou texturu. Stačí jen na ploše 20x25m nastavit kolik má být stromů, jak mají být blízko a je hotovo. Zajímavostí je i realistické stínování, které každý strom má. Pokud chcete projíždět alejemi, potom je tenhle Easy Tree pro Vás jasná volba.

Autor:
Celý článek » | download [2.3 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

5. dubna 2005 Download - Boso View Express

Easy HILL

Po velice kvalitním editoru tratí pro BVE je tady další skvělý prográmek, který využijou hlavně stavitelé tratí. Easy Hill je totiž prográmek na úpravu terénu, ve kterém nebude problém vytvořit kopcovitou krajinu. Tvorba takového kopcovitého terénu by teď už neměla být žádnou překážkou. Easy Hill funguje pro BVE 4.x. Dejte sbohem rovné krajině.

Autor:
Celý článek » | download [2.3 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

29. března 2005 Download - Boso View Express

Route Builder 1.4

Pro fanoušky freeware simulátoru BVE tady mám další dobrou zprávu. Jak si již pamatujete, nedávno jsem Vám představil novou verzi prográmku na stavění tratí pro BVE. Jmenoval se Route Builder a byl ve verzi 1.3b. Určitě si pamatujete info o podpoře BVE 4 v příští verzi a je to konečně tady. Nová verze 1.4 na sebe nenechala dlouho čekat. I přestože byla podpora BVE 4 slibována, dočkali jsme se jen takové částečné podpory. Nezoufejme, i tak jdou v tomhle editoru stavět tratě pro BVE 4, bohužel né se všemi dostupnými funkcemi, ale věřím, že tento nedostatek opět částečně odstraní příští verze. Teď už ale neváhejte a tenhle skvělý a myslím si že pro BVE zatím jediný editor tratí si stáhněte. (5,9 MB)

Autor:
Celý článek » | download [5.6 MB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

8. února 2005 Download - Boso View Express

Route Builder 1.3b1

Editor na tvorbu tratí pro BVE nazvaný Route Builder se přehoupl do další verze. Ještě než se dočkáme zcela nové verze 1.4, která by měla umět spolupracovat s novým BVE 4.1, tak tady máme verzi 1.3b1. Autor slibuje, že ve verzi 1.4 bude možnost převodu tratě z BVE 2.x na BVE 4.x. Pokud tedy chcete stavět pro BVE tratě, potom je tenhle editor pro Vás jasná volba.

Autor:
Celý článek » | download [5.5 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

7. ledna 2004 Download - Boso View Express

Route Builder 1.1.7

Před více jak půl rokem sem Vás informoval o prvním funkčním editoru tratí pro freeware simulátor BVE. A jak ten čas letí, tak vznikají i nové verze, o kterých sem Vás zapomněl informovat. Dneska Vám tedy nabídnu poslední aktuální verzi tohoto freeware editoru pod označením Route Builder 1.1.7. (6,1 MB). Hodně štěstí při stavbě nových tratí.

Autor:
Celý článek » | download [5.9 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]