Metro Sim Hustle venku a první dojmy

Dneska je venku dlouho očekávaný a několikrát odkládaný Metro Sim Hustle. Hra ve které se vžijete do role strojvedoucího Metra téměř se vším všudy. Osobně jsem neodolal a hru si v předběžném přístupu zakoupil. Momentálně je do 7. června v akci za 14 euro což není zrovna částka co by mě zrujnovala a jsem ochoten podpořit někoho, kdo tomu věnuje opravdu svůj čas jen neslibuje, ale hlavně plní.
Po stažení 2 GB obsahu mě překvapilo celkem přehledné menu. Ovládání hry je jednoduché, vystačíte si s několika klávesami. No a jak hra působí ? Ještě není čas na recenzi, ale první dojem je pozitivní. Ostatně stačí si přečíst více...

Po načtení nové hry se probudíte v opravdu smradlavém brlochu, kde je pouze stůl, sprcha a prochcaná matrace na podlaze. A zde vlastně všechno začíná a Váš den zde bude i končit. Matrace totiž slouží ke spaní a díky tomu i k ukládání pozice hry.
Dost ale smradlavého brlochu. Venku pak čeká týpek, který má tuhle část města pod kontrolou a dokáže Vám sehnat určité věci. Samozřejmě to není úplně zadarmo a než s Vámi začne spolupracovat tak od Vás něco chce. Oblast, kde se můžete pohybovat je celkem malá, ale bude se postupně zvětšovat.
Zatím jsem navštívil klub, který je u mého brlochu a potom v podstatě svou práci, kde jsem odjezdil jednu šichtu. Ovládání soupravy je jednoduché, zde není kladen extra důraz na realitu.
Ve hře je nutné sledovat i Vaše ukazatele životních funkcí. Ať nezkolabujete tak je dobré dodržovat pitný režim, spánek i jídlo. Pití si koupíte v automatech, napijete se z veřejných fontánek a nebo prostě navštívíte bar či obchod. Různé jídlo potom taktéž seženete (navíc za hotovou šichtu dostáváte bonusové tyčinky a peníze). Celkově hra působí opravdu zajímavě a rozhodně stojí minimálně za vyzkoušení. Jsem zvědav jak se bude hra postupně vyvíjet. Pokud se mi zadaří, potom bych zkusil udělat nějaký stream či video z hraní. No a teď už se jdu opět ponořit do hraní.

Další downloady:

Přidání příspěvku do diskuse

Jméno:
E-mail:
Website:
ICQ:
MSN:
Předmět:
Text zprávy:

Diskuse k článku [0]

Diskuse k tomuto článku nebyla započata.