Tygy poslal další skiník. Tentokráte si zajezdíte s elektrickou lokomotivou CD 371. Model vytvořil Starý. Tygy bohužel neposlal žádný screen, takže se nemůžete podívat, jak vůbec tahle varianta vypadá :( Díky Tygy.
janproch (11. června 2026 - 14:07) Už jsem nevěřil, že se někdy k VlakoSimu vrátím. Ale vzhledem k dnešním možnostem programovacích AI jsem neodolal, výsledkem je ...
pampaliny (5. června 2026 - 13:52) to baureihe: zkusím na to mrknout, jen nevím zda jsem si TSW 6 přidal zdarma do epic knihovny když byl k dispozici.
baureihe (4. června 2026 - 20:37) Zdravím, plánujete niekedy vydať aj Epic verziu, ak to vôbec bude možné? Bohužiaľ mi hra po vyskočení okna a načítaní módu crash...