.Ták a ted s tím DOSBoxem:máte tu složku toho mechanika a jak je tam třeba (MECHANIK) tak to přetáhnete do ikonky DOSBoxu.hotovo!Aještě:zvětšení obrazovky:alt+enter nebo Control(ctrl)+enter.nevím jestli to druhé nebo to první.Příjemnou zábavu přeje Martin Baroš(http://bary-stranky.webnode.cz/).
janproch (11. června 2026 - 14:07) Už jsem nevěřil, že se někdy k VlakoSimu vrátím. Ale vzhledem k dnešním možnostem programovacích AI jsem neodolal, výsledkem je ...
pampaliny (5. června 2026 - 13:52) to baureihe: zkusím na to mrknout, jen nevím zda jsem si TSW 6 přidal zdarma do epic knihovny když byl k dispozici.
baureihe (4. června 2026 - 20:37) Zdravím, plánujete niekedy vydať aj Epic verziu, ak to vôbec bude možné? Bohužiaľ mi hra po vyskočení okna a načítaní módu crash...